Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Otrā uzvara pēc kārtas

04.12.2007 16:49

0

Kārtējo maču Itālijas otrajā spēcīgākajā līgā aizvadījis liepājnieka Jāņa Porziņģa pārstāvētais klubs “Carmatic Pistoia”, kas izbraukumā ar 87:82 pārspēja “Coopsette Rimini” basketbolistus. Tāpat kā iepriekšējās cīņās, arī šoreiz Jāņa Porziņģa spēles laiks pārsniedza 30 minūtes, un liepājnieks laukumā devās starta piecniekā. Jau pašā mača sākumā komandas “Carmatic Pistoia” basketbolistiem izdevās iegūt iniciatīvu un nelielu pārsvaru rezultātā.

Tiesa, visas spēles gaitā viesu handikaps nebija lielāks par desmit punktiem, un pirms izšķirošās ceturtdaļas liepājnieka pārstāvētajam klubam bija tikai plus četri – 68:64. Lai arī pamatlaika pēdējās desmit minūtēs mājinieki pat pamanījās atspēlēties, šoreiz Pistojas basketbolisti uzvaru no rokām neizlaida. Jānis Porziņģis šajā spēlē izcēlās ar 13 gūtiem punktiem, trīs atlēkušajām bumbām un divām pārtvertām pretinieku piespēlēm. Jāatzīmē, ka šī liepājnieka pārstāvētajai komandai bija otrā uzvara pēc kārtas, taču regulārā čempionāta kopvērtējumā viņa klubs joprojām saglabā 11.pozīciju 16 komandu konkurencē.

Nākamo maču komanda “Carmatic Pistoia” aizvadīs šīs nedēļas nogalē, kad izbraukumā tiksies ar kluba “Pepsi Caserta” basketbolistiem.

Liepājnieks Jānis Porziņģis Itālijas otrās spēcīgākās līgas klubā “Carmatic Pistoia” ir viens no vadošajiem spēlētājiem.