Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Otrais puslaiks neļauj nosargāt uzvaru

29.01.2009 17:14

LBL 2.divīzijas spēlē trešdien, 28.janvārī, “Liepājas Papīrs” basketbolistiem, vāji nospēlējot otro puslaiku, nācās atzīt viesu “LU/Rīdzenes” pārākumu ar rezultātu 69:76, vēsta kluba “Liepājas Papīrs” mājas lapa. Šis liepājniekiem bija 11 zaudējums līdz šim 14 aizvadītajās spēlēs. Atgādināsim, ka pirmajā komandu savstarpējā spēlē Rīgā tika piedzīvots smags zaudējums ar 68:96.

Spēle iesākās ļoti līdzīgi, vadībā pabija kā viena, tā otra komanda, un, pēc nospēlētām desmit minūtēm, rezultāts uz tablo neizšķirts  – 14:14. Otro ceturtdaļu apņēmīgāk iesāka liepājnieki, kuri arī pārņēma vadību. Trīs minūtes pirms lielā pārtraukuma “Papīrs” spēlētāji panāca pat 12 punktu pārsvaru – 29:17, tomēr līdz pirmā puslaika beigu signālam viesi pietuvojās. Pēc pirmām 20 nospēlētām minūtēm – 29:24, priekšā mājinieki.

Otrais puslaiks iesākās daudz rezultatīvāk. Šādā spēlē vadību pārņēma viesi, kuri pirms mača pēdējām desmit minūtēm iekrāja četru punktu pārsvaru – 51:55. Kopumā viesi šo desmitminūti uzvarēja ar 22:31.

Izšķirošajā ceturtdaļā mājinieki centās pievilkt. Vienu brīdi komandas šķīra tikai trīs punkti, taču tas arī bija viss, jo viesi ar ļoti augstu metiena precizitāti turpināja mest tālmetienus. Līdz ar to “Liepājas Papīrs” basketbolisti piedzīvoja savu 11 neveiksmi šajā sezonā, kas mūsu komandu ierindo 11.vietā trīspadsmit komandu konkurencē.

Nākošā spēle “Papīram” 30.janvārī izbraukumā, kad mūsu basketbolistus uzņems Cēsu komanda. 6.februārī “Papīrs” basketbolistiem jāaizvada spēle savās mājās, kad viesosies “Valmieras U 21” komanda. Spēles sākums pulksten 19.30.