Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Pagaidām uzvaram tikai pastarīšus

18.01.2007 18:22

0

Kārtējās spēles Latvijas Basketbola amatieru līgā aizvadījuši “BK/Liepājas papīrs” basketbolisti, kas vispirms izbraukumā atzina komandas “Pērkons SK” pārākumu – 75:79, bet vēlāk savā laukumā mūsējie ar 91:75 pieveica rietumu divīzijas pastarīšus “Dartijas” basketbolistus. Jau rakstījām, ka līdz šim “Liepājas lauvu” fārmklubs bija aizvadījis septiņas cīņas, no kurām tikai vienu, pieveicot Iecavas komandu “Dartija”, liepājnieki spēja pabeigt savā labā.

Kā informēja liepājnieku treneris Indulis Možeiks, spēli Jelgavā pret “Pērkona SK” basketbolistiem mūsējie iesākuši itin veiksmīgi, pirmo ceturtdaļu pabeidzot ar plus septiņi, tomēr nākamajās divdesmit minūtēs jau labāki bija mājinieki, kuri pirms pēdējās ceturtdaļas bija iekrājuši visai solīdu pārsvaru – 75:54. Beigās gan liepājnieki sasparojās un pat spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, taču galotnē prasmīgāki bija mājinieki.

Iespēju tikt pie otrā panākuma šosezon “Liepājas papīra” basketbolisti garām nepalaida mājas spēlē ar pastarīšiem, kas tikko bija sarūpējuši pārsteigumu, pārspējot vienus no favorītiem – “Kandavas” basketbolistus. Jau cīņas pašā sākumā iniciatīvu un pārsvaru rezultātā ieguva mūsējie. Pieklājīgais handikaps, kas svārstījās virs desmit punktiem, liepājnieku trenerim ļāva brīvi variēt ar sastāvu un dot iespēju sevi parādīt arī ļoti jauniem spēlētājiem, kā nesen Latvijas U-16 izlasē spēlējušam Robertam Freimanim, kurš savā debijas reizē atzīmējās ar 12 gūtiem punktiem. Mača gaitā viesiem izdevās pietuvoties, tomēr, atskanot tiesnešu beigu svilpei, mājinieki svinēja pārliecinošu uzvaru.

Nākamo maču “BK/Liepājas papīrs” aizvadīs 24.janvārī pulksten 19.30 savā laukumā, kad mūsējiem pretī stāsies “Talsu” basketbolisti.