Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Papildināts – ”Liepājas lauvām” uzvara izslīd no rokām

25.03.2009 20:59

Trešdien SEB Baltijas Basketbola līgas Izaicinājuma kausa izcīņas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē BK ”Liepājas lauvas” savā laukumā tikās ar Viļņas klubu ”Sakalai” un pašā mača galotnē nespēja nosargāt iekrāto pārsvaru, zaudējot ar 83:85 (27:16, 23:26, 23:17, 10:26).

BK ”Liepājas lauvas” starta piecnieks – Jevgēņijs Kosuškins, Raimonds Vaikulis, Artūrs Štālbergs, Jānis Graudiņš un Vairis Pusaudzis.

Bažas, ka liepājnieku līderis Artūrs Štālbergs pleca savainojuma dēļ varētu nespēlēt nepiepildījās – viņš devās laukumā jau starta pieciniekā.

Mača pirmās minūtes pār spīti visai ievērojamam lietuviešu auguma pārsvaram aizritēja ar liepājnieku pārspēku – divus tālmetienus pēc kārtas realizēja Pusaudzis, bet nedaudz vēlāk jau Štālbergs panāca 8:0. Lielāko pārsvaru spēlē liepājnieki ieguva trešās ceturtdaļas izskaņā, kad panāca 73:59, tiesa, ļoti neveiksmīgi aizvadītās pēdējās desmit minūtes ”Liepājas lauvām” uzvaru izcīnīt neļāva un bija jāsamierinās ar minimālu zaudējumu – 83:85. Rezultatīvākie ”Liepājas lauvu” rindās bija Raimonds Vaikulis un Štālbergs, kuri attiecīgi guva 19 un 17 punktus.

BBL Izaicinājuma kausa izcīņas ceturtdaļfinālā uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā un atbildes mačs Viļņā notiks sestdien.