Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Papildināts – Zeids oficiāli kļūst par “Liepājas” galveno treneri

Papildināts – Zeids oficiāli kļūst par “Liepājas” galveno treneri
Foto: Sīms Semiskars
13.06.2019 09:52

liepajniekiem.lv/ LETA

Par Latvijas basketbola komandas “Liepāja” galveno treneri kļuvis Kristaps Zeids, ziņo klubs.

Viņš ir viens no mūsu valsts jauno un talantīgo treneru paaudzes pārstāvjiem. Savas trenera karjeras laikā 1990. gadā dzimušais
K. Zeids ir bijis Saldus komandas galvenais treneris, kā arī asistējis Jēkabpils, Jūrmalas un Valgas – Valkas vienību galvenajiem treneriem, tai skaitā Igoram Migliniekam Sēlijas lūšos un Mārtiņam Gulbim Jūrmalā.

Starp Kristapa Zeida dosjē spilgtākajiem ierakstiem ir Latvijas un Igaunijas robežpilsētas grozabumbas komandas galvenā trenera amats un Latvijas U20 izlases vadīšana.

Portāla rīcībā esošā neoficiālā, bet no uzticama avota saņemtā informācija liecina, ka abas puses – Liepājas klubs un treneris Kristaps Zeids – līgumu varētu parakstīt jau ceturtdien.

“Kluba mērķis paliek nemainīgs – attīstīt jaunos spēlētājus un sabalansēt to ar veiksmīgu startu turnīros – Latvijas-Igaunijas līgā un Latvijas čempionātā. Kluba piramīda mums darbojas sākot no sporta skolas, LBL2 un līdz augstākās līgas komandai. Tāpēc gribējām dot iespēju jaunam trenerim arī attīstīties un sasniegt jaunus virsotnes kopā ar klubu. Kristapam ir bijusi pieredze gan kā asistentam, gan kā galvenajam trenerim Latvijas un arī Latvijas-Igaunijas līmenī, tāpēc saskatām Kristapā potenciālu un dosim iespēju, lai kopā sasniegtu rezultātus spēlētāju attīstībā un kluba rezultātos. Priekšā vēl grūts darbs sastāva komplektācijā. Lielākā daļa spēlētāju ir ar spēkā esošiem līgumiem, bet atsevišķās pozīcijās vēl meklējam spēlētājus. Domāju, ka būsim konkurētspējīgs klubs ar konkurētspējīgu sastāvu un trenera korpusu,” klubs citē “Liepājas” valdes priekšsēdētāja Štālberga teikto.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā par Latvijas vīriešu izlases ģenerālmenedžeri tika apstiprināts Artūrs Štālbergs, kurš iepriekšējā sezonā bija “Liepājas” stūrmanis. Pirms stāšanās jaunajā amatā tika lemts, ka Štālbergs vairs neturpinās savu darbu kā galvenais treneris, bet paliks kluba administrācijā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli