Par viena precīza metiena tiesu

14.01.2011 07:16

Uz negatīvas nots jauno gadu turpina BK “Liepājas lauvas 2”, kas Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas spēlē izbraukumā ar 79:81 (24:24, 18:23, 15:24, 22:10) zaudēja BS “Ogre”.

Liepājnieki uz šo maču bija ieradušies stiprākajā sastāvā, piesaistot arī Mārtiņu Meieru un Dāvi Lejasmeieru, tomēr spēles pirmajās 30 minūtēs tas nedeva vēlamo labumu, jo ogrēnieši kopš otrās ceturtdaļas vidus pamazām sāka audzēt pārsvaru, līdz trešās ceturtdaļas beigās tas sasniedza 14 punktu. Izšķirošajā spēles nogrieznī lauvas sasparojās un straujiem soļiem sadeldēja pretinieku handikapu, taču mača pašās beigās mūsu komandai pietrūka laika vēl vienam precīzam metienam, tādēļ nācās samierināties ar zaudējumu. Rezultatīvākā spēlētāja gods šajā spēlē liepājnieku rindās tika M. Meieram, kurš guva 21 punktu un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas.

Nākamajā čempionāta spēlē 23. janvārī “Liepājas lauvas 2” viesos tiksies ar turnīra tabulas kaimiņiem BS “Daugava”.