Pārbaudes spēlē “Liepāja” piekāpjas “Saldus” basketbolistiem

19.08.2018 01:33

18. augustā pirmajā pārbaudes spēlē Artūra Štālberga trenētais BK “Liepāja” piekāpās Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas komandai  BK “Saldus”, kura atspēlējās no 25 punktu deficīta.

Spēli sekmīgāk izdevās iesākt viesiem no “Liepājas”, kuri jau mača pirmajās piecās minūtēs iekrāja 12 punktu pārsvaru. Liepājnieki droši kontrolēja mača gaitu spēles pirmajā ceturtdaļā, pēc nospēlētām desmit minūtēm atrodoties vadībā ar rezultātu 34:17. Rezultatīvi spēlējot “Liepājas” leģionāriem, vēju pilsētas komanda vēl vairāk palielināja savu pārsvaru mača otrajā nogrieznī, pārsniedzot divdesmit punktu vadību. Ejot lielajā puslaika pārtraukumā “Saldus” basketbolisti atradās iedzinējos ar rezultātu 34:55 un visa puslaika gaitā bija guvuši tikai tika daudz punktus, cik pretinieki mača pirmajās desmit minūtēs.

Otrā puslaika ievadā liepājnieki sasniedza spēles lielāko pārsvaru – 26 punktus, rezultātam sasniedzot viesiem labvēlīgo 60:34. Mača trešajā ceturtdaļā saglabājās nospiedošs “Liepājas” pārsvars, Artūra Štālberga komandai pirms noslēdzošajām desmit minūtēs esot priekšā ar rezultātu 80:55. Taču Ginta Friķa trenētie “Saldus” basketbolisti savā laukumā spēli atdot nebija gatavi un cīņas ceturtajā ceturtdaļā mājinieki salauza spēli. Ar dzelžainu aizsardzību saldenieki noturēja pretinieku komandu uz tikai četriem punktiem ceturtdaļā un spēja atgriezties spēlē. Mača izskaņā “Saldus” basketbolisti pārņēma vadības grožus un sezonas pirmajā pārbaudes spēlē ar rezultātu 89:84 svinēja uzvaru pār “Liepāju”.

Realizējot sešus no 13 tālmetieniem par mača rezultatīvāko spēlētāju kļuva “Saldus” komandas aizsargs Artūrs Kramiņš ar kopumā 23 punktiem. Savukārt Dāvis Gūtmanis mājinieku komandai pievienoja 20 punktus. Viesu komandas rindās ar 19 punktiem izcēlās Džastins Džonsons un Niks Jansons. Savukārt groza apakšā liepājnieku rindās 15 punktus guva un deviņas atlēkušās bumbas izcīnīja Desmonds RIngers.