Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Pārliecinošs starts otrajā divīzijā

08.10.2011 07:00

Ar uzvaru jauno Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas sezonu iesākusi komanda “Liepājas lauvas 2”, izbraukumā ar 91:74 (27:12, 19:22, 22:23, 23:17) pārspējot BS “Ogre”.

Sastāvā bija iekļauts nu jau arī lielās komandas divpadsmitnieka spēlētājs Arnolds Helmanis un pavisam nesen traumu sadziedējušais Roberts Freimanis, kuriem produktīvi palīdzēja arī šīs vasaras jaunieguvumi Artūrs Bricis un Ingus Jakovičs, kā arī Roberts Stumbris. Pamatus panākumam liepājnieki ielika jau pirmajā ceturtdaļā, kurā izpaudās mūsu komandas starta piecnieka potenciāls, tomēr līdz ar rezervistu iesaistīšanos spēlē ogrēnieši strauji sāka deldēt mūsējo pārsvaru, pietuvojoties līdz astoņiem punktiem. Otrās ceturtdaļas beigās šo tendenci izdevās apturēt lauvu līderiem, un īpaši ar Ingusa Jakoviča rezultativitāti pārsvaru atkal izdevās uzaudzēt. Pilnībā spēle tika izšķirta ar ceturtās ceturtdaļas sākuma izrāvienu 13:0, pēc kura mājiniekiem izdevās tikai izvairīties no zaudējuma ar vairāk nekā 20 punktu starpību.

Rezultatīvākais “Liepājas lauvu” tuvāko rezervju rindās bija Jakovičs, kuram 28 punkti, sešas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. Jau rīt liepājnieki aizvadīs nākamo maču, tiekoties ar komandu “RSU”.