Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Pazuda precizitāte – cerības izčākstēja

22.11.2011 19:30

Dāmu komanda “Liepājas papīrs” otrdien Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēlē izbraukumā pārliecinoši ar 68:92 (29:29, 10:22, 13:22, 16:19) zaudēja “TTT/Junioru” basketbolistēm.

Pirmajā ceturtdaļā komandas roku rokā sadevušās vāca punktus ļoti līdzīgi. Nelies pārsvars gan bija liepājniecēm, kurām atšķirībā no iepriekšējās spēles ar “Daugavpils Universitāti” labi krita tālmetieni. Diemžēl izrādījās, ka tieši šim basketbola elementam arī būs izšķirošā nozīme tam, cik veiksmīgi papīra dāmām izdosies nospēlēt. Otrās ceturtdaļas sākumā Agija Kruga iemeta komandas septīto trīspunktu metienu, atgūstot minimālu vadību (32:31), bet izrādījās, ka nākamais precīzais raidījums no perimetra būs tikai ceturtajā ceturtdaļā. Tajā brīdī iemesto un izmesto tālmetienu attiecība jau bija 8/27, bet cerības uz uzvaru – nekādas.

Atrāvienu juniores iesāka otrās ceturtdaļas otrajā pusē, līdz pārtraukumam rezultāta starpību uzaudzējot līdz 12 punktiem. Otrā puslaikā piecu minūšu laikā mājinieces jau savu pārsvaru uzdzina virs 20 punktiem, bet viešņas veiksmīgu uzbrukumu ritmu uzņēma tikai trešās ceturtdaļas pēdējās minūtēs, kad vairāki rezultatīvi uzbrukumi padevās Zanei Alilujevai. Pēdējā ceturtdaļā daži uzplaiksnījumi liepājnieču izpildījumā vairs bija tikai simboliski, līdz ar to septiņās aizvadītajās spēlēs nācās zaudēt ceturto reizi, kas dod tikai 6. vietu turnīra tabulā. Rezultatīvākā ar 22 punktiem bija Alilujeva.

Piektdien “Liepājas papīra” dāmas viesos tiksies ar komandu “RTU/Merks”.