Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Pēdējā pārbaude pirms ceturtdaļfināla

Pēdējā pārbaude pirms ceturtdaļfināla
12.04.2007 18:48

0

Atslēgvārdi

Ar gandrīz vai pusmetru augstu kausu un gandarījumu par izcīnīto uzvaru no pārbaudes turnīra Itālijā atgriezušās “Liepājas metalurga” basketbolistes, kas jau šodien aizvadīs pirmo ceturtdaļfināla spēli ar komandu “RTU/Klondaika”. Liepājas basketbolistes pārbaudes turnīros pirms play-off cīņām piedalījušās tradicionāli, taču šogad pirmo reizi mūsu meitenes devās savu meistarību slīpēt uz Apenīnu pussalu, precīzāk uz Itāliju, kur liepājnieces treneres L.Alpes-Lūkas vadībā mērojās spēkiem ar četrām Itālijas komandām.

Turnīra pirmajā dienā metalurģes bez īpašām pūlēm apspēlēja vienību “Celra”, kura tā arī nespēja atrast ieročus, kā apiet mūsējo pielietoto presingu – 116:43. Spraigākā cīņa izvērtās otrajā mačā ar “Bolzano” meitenēm – lai arī liepājnieces kontrolēja situāciju un samērā droši soļoja pretī nākamajam panākumam, itālietes intrigu spēja saglabāt līdz spēles galotnei, kurā viešņas vadības grožus tā arī neatdeva – 60:51. Tajā pašā dienā mūsu basketbolistes aizvadīja vēl vienu maču, taču šoreiz “Liepājas metalurga” spēlētājas pretiniecēm – vienības “Sanfelieu” meitenēm – jau pirmajā puslaikā izdzēsa jebkādas cerības uz panākumu, galarezultātā svinot uzvaru ar 108:39. Arī pēdējā grupas mačā ar komandas “Secchia Rapita” basketbolistēm vēju pilsētas groza bumbas meistares nospēlēja godam (77:35) un likumsakarīgi iekļuva finālā, kur atkal pretī stājās “Bolzano”. Līdzīgi kā pirmajā abu komandu tikšanās reizē, pārsvaru rezultātā sākumā ieguva liepājnieces, un arī šoreiz, lai arī mača beigas izvērtās spraigākas, “Liepājas metalurgs” pelnīti kļuva par finālspēles (51:47) un turnīra uzvarētāju.

Liepājnieču trenere pastāstīja, ka šāda papildu spēļu prakse pirms play-off mačiem, protams, bijusi ļoti noderīga, lai arī divās no cīņām uzvaras nākušas samērā viegli. “Šajā turnīrā basketbolistēm galvenais bija iegūt pārliecību saviem spēkiem un iespēlēt jaunas kombinācijas,” sacīja Alpe-Lūka, piebilstot, ka šodienas mačā ar “RTU/Klondaiku” ļoti svarīga loma būs spēlētāju pašatdevei aizsardzībā. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)