Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 20. augusts

+21°C
Vējš: DR 8.7 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Bernhards, Boriss

Pilsētas basketbola čempionāta kalendārs un rezultāti

Datums Divīzija Laiks Komandas Rezultāts
 4.novembris 2.divīzija  13:30 Kvartāls/Parabelum - LSSS 2  60:70 (15:14, 7:16, 22:24, 16:16)
 4.novembris 2.divīzija  15:00 Gavieze - Pāvilostas novads  71:59 (16:16, 14:20, 22:12, 19:11)
 4.novembris 1.divīzija  16:30 Oskara Transports - Simauto/LPPP  115:43 (28:8, 27:6, 22:16, 38:13)
 4.novembris 1.divīzija  18:00 Liepājas Universitāte - Ģeodēzists  76:95 (19:22, 19:29, 18:25, 20:19)
 5.novembris 2.divīzija  11:00 Fēnikss - TK Oga  65:53 (20:18, 13:17, 13:12, 19:6)
 5.novembris 2.divīzija  12:30 Kraukļi - Hotel Promenāde  61:65 (8:16, 17:18, 17:16, 19:15)
 5.novembris 1.divīzija  14:00 LPPP/Nīca - Lesjofors  84:67 (23:16, 25:16, 15:19, 21:16)
 8.novembris 1.divīzija  19:00 LSSS - Simauto/LPPP  82:55 (19:13, 17:14, 32:12, 14:16)
 11.novembris 1.divīzija  12:00 Ģeodēzists - LSSS  75:46 (15:16, 24:9, 19:6, 17:15)
 11.novembris 2.divīzija  13:30 LSSS 2 - Gavieze  39:71 (9:23, 7:24, 12:11, 11:13)
 11.novembris 2.divīzija  15:00 Kraukļi - Pāvilostas novads  69:58 (17:18, 21:7, 16:14, 15:19)
 11.novembris 1.divīzija  16:30 Lesjofors - Oskara Transports  52:91 (13:20, 12:18, 15:25, 12:28)
 12.novembris 2.divīzija  11:00 Hotel Promenāde - Fēnikss  49:68 (8:16, 12:17, 21:23, 8:12)
 12.novembris 2.divīzija  12:30 Kvartāls/Parabelum - TK Oga  68:43 (21:14, 17:11, 12:7, 18:11)
 12.novembris 1.divīzija  14:00 LPPP/Nīca - Liepājas Universitāte  125:59 (33:21, 29:15, 28:12, 35:11)
 15.novembris  1.divīzija  19:00 Liepājas Universitāte - LSSS  68:62 (17:12, 15:14, 19:21, 17:15)
 18.novembris  2.divīzija  12:00  Pāvilostas novads - Promenade Hotel  50:74 (11:15, 10:21, 15:20, 14:18)
 18.novembris  1.divīzija  13:30 Ģeodēzists - LPPP/Nīca  77:76 (14:16, 17:10, 21:12, 7:21, 8:8, 10:9)
 19.novembris  2.divīzija  14:30  Fēnikss - Kraukļi  62:55 (23:21, 11:12, 7:12, 21:10)
 19.novembris  1.divīzija  16:00 Oskara Transports - Liepājas Universitāte  100:71 (30:24, 22:10, 10:18, 38:19)
 20.novembris  2.divīzija  13:00  Gavieze - Kvartāls/Parabelum  65:36 (19:7, 18:14, 23:5, 5:10)
 20.novembris  2.divīzija  14:30  TK Oga - LSSS 2  49:53 (11:13, 8:15, 14:17, 16:8)
 20.novembris  1.divīzija  16:00  Simauto/LPPP - Lesjofors  51:67 (13:12, 14:20, 13:16, 11:19)
 22.novembris  1.divīzija  19:00  LSSS- LPPP/Nīca  65:90 (21:19, 9:26, 23:26, 12:19)
 23.novembris  2.divīzija  19:00  Kraukļi - TK Oga  81:60 (20:14, 25:12, 17:14, 19:20)
 23.novembris  2.divīzija  19:30  Fēnikss - LSSS 2  70:44 (27:5, 20:12, 9:14, 14:13)
 25.novembris  1.divīzija  15:00  Ģeodēzists - Oskara Transports  71:67 (15:12, 17:18, 16:17, 23:20)
 25.novembris  2.divīzija  16:30  Promenade Hotel - Gavieze  71:58 (20:21, 18:14, 7:11, 26:12)
 26.novembris  2.divīzija  12:00  Kvartāls/Parabelum - Pāvilostas novads  38:89 (10:26, 9:18, 14:24, 5:21)
 26.novembris  1.divīzija  13:30  LPPP/Nīca - Simauto/LPPP  86:73 (24:24, 20:12, 19:23, 23:14)
 29.novembris  1.divīzija  19:30  Lesjofors - LSSS  68:62 (15:11, 18:16, 13:19, 22:16)
 1.decembris  2.divīzija  19:30  LSSS 2 - Promenade Hotel  53:93 (14:25, 14:21, 12:19, 13:28)
 2.decembris  1.divīzija  13:30  Ģeodēzists - Lesjofors  79:61 (28:14, 23:14, 15:22, 13:11)
 2.decembris  2.divīzija  15:00  Kvartāls/Parabelum - Kraukļi  74:80 (19:18, 13:26, 17:21, 25:15)
 2.decembris  2.divīzija  16:30  TK Oga - Gavieze  81:83 (8:12, 19:17, 19:18, 16:15, 8:8, 11:13)
 3.decembris  2.divīzija  12:00  Pāvilostas novads - Fēnikss  42:73 (17:14, 4:19, 9:20, 12:20)
 3.decembris  1.divīzija  13:30  Simauto/LPPP - Liepājas Universitāte  68:93 (17:24, 13:17, 13:24, 25:28)
 3.decembris  1.divīzija  15:00  Oskara Transports - LPPP/Nīca  77:76 (31:20, 13:16, 15:21, 18:19)
 8.decembris  2.divīzija  19:30  Kraukļi - LSSS 2  80:50 (23:8, 19:13, 15:19, 23:10)
 13.decembris  1.divīzija  19:00  LSSS - Oskara Transports  70:87 (19:14, 18:28, 20:21, 13:24)
 15.decembris  2.divīzija  19:30  LSSS 2 - Pāvilostas novads  55:77 (19:21, 8:17, 15:24, 13:15)
 17.decembris  2.divīzija  13:30  Gavieze - Kraukļi  57:73 (15;16, 9:20, 9:24, 24:13)
 17.decembris  2.divīzija  15:00  TK Oga - Promenade Hotel  40:66 (8:24, 12:19, 10:15, 10:8)
 17.decembris  1.divīzija  16:30  Simauto/LPPP - Ģeodēzists  62:105 (10:31, 12:16, 17:30, 23:28)
 21.decembris  2.divīzija  19:00  Fēnikss - Gavieze  68:63 (13:18, 13:15, 18:14, 24:16)
 21.decembris  2.divīzija  20:30  Promenade Hotel - Kvartāls/Parabelum  73:47 (22:2, 11:15, 24:12, 16:18)
 30.decembris  2.divīzija  12:00  Kvartāls/Parabelum - Fēnikss  65:82 (13:25, 20:23, 18:22, 14:12)
 30.decembris  2.divīzija  13:30  TK Oga - Pāvilostas novads  48:78 (17:17, 16:11, 4:25, 11:25)
 30.decembris  1.divīzija  15:00  Lesjofors - Liepājas Universitāte  51:42 (15:13, 20:8, 8:13, 8:8)
 5.janvāris  2.divīzija  19:30  Gavieze - LSSS 2  67:49 (17:9, 20:14, 15:10, 15:16)
 6.janvāris  2.divīzija  13:30  Pāvilostas novads - Kvartāls/Parabelum  81:72 (25:15, 16:20, 18:17, 22:20)
 6.janvāris  1.divīzija  15:00  LPPP/Nīca - Ģeodēzists  101:64 (30:15, 27:12, 26:20, 18:17)
 7.janvāris  1.divīzija  12:00  Liepājas Universitāte - Oskara Transports  58:75 (14:17, 16:17, 15:20, 13:21)
 7.janvāris  2.divīzija  13:30  Promenade Hotel - Kraukļi  45:58 (19:14, 11:16, 3:18, 12:10)
 7.janvāris  2.divīzija  15:00  TK Oga - Fēnikss  51:50 (9:11, 15:18, 10:9, 17:12)
 7.janvāris  1.divīzija  16:30  Lesjofors - Simauto/LPPP  72:45 (16:8, 9:9, 30:12, 17:16)
 10.janvāris  1.divīzija  19:00  Oskara Transports - LSSS  99:82 (16:26, 26:10, 33:20, 24:26)
 12.janvāris  2.divīzija  21:00  LSSS 2 - TK Oga  62:59 (14:14, 12:18, 23:10, 13:17)
 13.janvāris  2.divīzija  13:00  Pāvilostas novads - Kraukļi  50:64 (13:21, 12:15, 9:22, 16:6)
 13.janvāris  1.divīzija  14:30  Lesjofors - LPPP/Nīca  70:111 (9:30, 16:29, 16:27, 29:25)
 13.janvāris  1.divīzija  16:00  Ģeodēzists - Liepājas Universitāte  85:71 (24:10, 17:18, 22:24, 22:19)
 14.janvāris  2.divīzija  14:00  Kvartāls/Parabelum - Gavieze  53:63 (13:24, 14:13, 17:11, 9:15)
 14.janvāris  2.divīzija  15:30  Fēnikss - Promenade Hotel  49:69 (15:15, 7:16, 10:21, 17:17)
 17.janvāris  1.divīzija  19:00  Simauto/LPPP - LSSS  59:94 (12:25, 15:19, 15:23, 17:27)
 19.janvāris  2.divīzija  20:30  LSSS 2 - Kvartāls/Parabelum  57:94 (19:22, 17:27, 13:18, 8:27)
 20.janvāris  1.divīzija  13:30  Oskara Transports - Ģeodēzists  66:65 (13:20, 18:13, 15:15, 20:17)
 21.janvāris  2.divīzija  12:00  Pāvilostas novads - Gavieze  70:77 (18:27, 20:11, 16:21, 16:18)
 21.janvāris  2.divīzija  13:30  Promenade Hotel - TK Oga  53:61 (12:9, 17:11, 16:25, 8:16)
 21.janvāris  1.divīzija  15:00  Liepājas Universitāte - LPPP/Nīca  71:91 (6:20, 18:24, 25:17, 22:30)
 24.janvāris  1.divīzija  19:00  LSSS - Liepājas Universitāte  66:70 (28:26, 17:10, 8:14, 13:20)
 26.janvāris  2.divīzija  20:30  LSSS 2 - Kraukļi  64:78 (21:16, 11:16, 18:27, 14:19)
 27.janvāris  2.divīzija  13:30  TK Oga - Kvartāls/Parabelum  83:54 (16:8, 11:16, 27:11, 29:19)
 27.janvāris  1.divīzija  15:00  LSSS - Ģeodēzists  79:78 (20:17, 20:15, 18:15, 21:31)
 28.janvāris  2.divīzija  12:00  Gavieze - Promenade Hotel  54:66 (10:25, 12:10, 16:16, 16:15)
 28.janvāris  2.divīzija  13:30  Fēnikss - Pāvilostas novads  87:75 (26:11, 10:13, 16:32, 35:19)
 28.janvāris  1.divīzija  15:00  Simauto/LPPP - LPPP/Nīca  70:125 (20:39, 17:21, 18:32, 15:33)
 28.janvāris  1.divīzija  16:30  Oskara Transports - Lesjofors  91:62 (23:21, 26:15, 27:17, 15:9)
 31.janvāris  1.divīzija  19:00  LPPP/Nīca - LSSS  101:97 (21:20, 24:20, 23:27, 18:19, 15:11)
 3.februāris  2.divīzija  12:00  Kvartāls/Parabelum - Promenade Hotel  62:70 (14:24, 20:17, 15:14, 13:15)
 3.februāris  2.divīzija  13:30  LSSS 2 - Fēnikss  58:60 (13:15, 12:13, 18:17, 15:15)
 4.februāris  1.divīzija  13:30  Liepājas Universitāte - Lesjofors  72:66 (18:14, 20:18, 19:20, 15:14)
 4.februāris  1.divīzija  15:00  Simauto/LPPP - Oskara Transports  69:120 (25:29, 14:32, 16:28, 14:31)
 4.februāris  2.divīzija  16:30  Pāvilostas novads - TK Oga  77:66 (21:16, 23:13, 20:18, 13:19)
 4.februāris  2.divīzija  18:00  Kraukļi - Gavieze  62:53 (14:10, 11:11, 17:13, 20:19)
 7.februāris  1.divīzija  19:00  LSSS - Lesjofors  89:69 (20:17, 26:14, 26:21, 17:17)
 9.februāris  2.divīzija  20:00  Promenade Hotel - LSSS 2  90:75 (25:21, 29:27, 18:15, 18:12)
 10.februāris  1.divīzija  15:30  Ģeodēzists - Simauto/LPPP  102:58 (22:23, 18:7, 33:16, 29:12)
 10.februāris  1.divīzija  17:00  LPPP/Nīca - Oskara Transports  108:100 (26:25, 26:23, 23:27, 20:20, 13:5)
 11.februāris  2.divīzija  16:00  Gavieze - Fēnikss  47:68 (0:24, 15:17, 13:8, 19:19)
 11.februāris  2.divīzija  17:30  Kraukļi - Kvartāls/Parabelum  69:54 (23:12, 17:7, 13:13, 16:22)
 17.februāris  2.divīzija  13:00  Promenade Hotel - Pāvilostas novads  103:40 (38:6, 27:13, 11:10, 27:11)
 17.februāris  2.divīzija  14:30  Kraukļi - Fēnikss  56:48 (16:12, 7:13, 17:14, 16:9)
 17.februāris  1.divīzija  16:00  Liepājas Universitāte - Simauto/LPPP  97:70 (27:15, 17:17, 23:21, 30:17)
 17.februāris  2.divīzija  17:30  Gavieze - TK Oga  76:43 (8:9, 20:9, 23:13, 25:12)
 24.februāris  2.divīzija  12:00  TK Oga - Kraukļi  52:53 (16:6, 10:15, 11:15, 15:17)
 24.februāris  2.divīzija  13:30  Fēnikss - Kvartāls/Parabelum  49:81 (15:17, 9:29, 17:13, 8:22)
 25.februāris  2.divīzija  12:00  Pāvilostas novads - LSSS 2  56:71 (8:18, 15:21, 12:19, 21:13)
 25.februāris  2.divīzija  13:30  Lesjofors - Ģeodēzists  66:85 (13:24, 21:17, 16:23, 16:21)
 3.marts  2.divīzija  13:00  Kraukļi - Gavieze  56:54 (19:14, 15:15, 11:12, 11:13)
 3.marts  2.divīzija  14:30  Promenade Hotel - Fēnikss  59:49 (9:12, 19:11, 20:9, 11:17)
 4.marts  1.divīzija  12:00  LPPP/Nīca - Liepājas Universitāte  93:69 (27:22, 21:5, 23:23, 22:19)
 4.marts  1.divīzija  13:30  Oskara Transports - Ģeodēzists  73:99 (18:20, 20:24, 17:32, 18:23)
 10.marts  1.divīzija  12:00  Liepājas Universitāte - LPPP/Nīca  65:70 (15:8, 26:21, 8:20, 16:21)
 10.marts  1.divīzija  13:30  Ģeodēzists - Oskara Transports  94:87 (19:27, 36:28, 17:15, 22:17)
 10.marts  2.divīzija  16:00  Gavieze - Kraukļi  68:64 (13:11, 23:17, 16:21, 16:15)
 10.marts  2.divīzija  17:30  Fēnikss - Promenade Hotel  44:74 (6:15, 14:23, 14:11, 10:25)
 18.marts  2.divīzija  14:00  Kraukļi - Gavieze  70:58 (21:15, 18:13, 12:17, 19:13)
 31.marts  2.divīzija  10:00  Fēnikss - Gavieze  55:65 (15:22, 9:9, 17:13, 14:21)
 31.marts  2.divīzija  11:30  Promenade Hotel - Kraukļi  79:82 (17:18, 22:19, 25:24, 15:21)
 31.marts  1.divīzija  14:00  Oskara Transports - Liepājas Universitāte  109:80 (29:20, 31:23, 21:22, 28:15)
 31.marts  1.divīzija  16:00  LPPP/Nīca - Ģeodēzists  73:65 (16:17, 16:14, 23:18, 18:16)

 

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!