Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 23. janvāris

-2°C
Vējš: D 5.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Grieta, Rebeka, Strauta

Pilsētas basketbola čempionāta kalendārs un rezultāti

Datums Divīzija Laiks Komandas Rezultāts
 27.oktobris  1.divīzija  13:00  Ģeodēzists - LSSS  76:63 (23:13, 19:13, 13:28, 21:9)
 27.oktobris  1.divīzija  14:30  LPPP/Nīca - Lesjofors  114:59 (35:7, 23:19, 19:19, 37:14)
 28.oktobris  2.divīzija  12:00  Fēnikss - LSSS 2  86:52 (21:16, 18:16, 19:8, 28:12)
 28.oktobris  2.divīzija  13:30  Gavieze - SIA Parabelum  64:58 (17:11, 13:15, 11:6, 23:26)
 28.oktobris  2.divīzija  15:00  Kraukļi - Simauto  77:70 (28:13, 14:16, 25:15, 10:26)
 28.oktobris  1.divīzija  16:30  Oskara Transports - Liepājas Universitāte  90:58 (28:21, 23:15, 24:7, 15:15)
 3.novembris  2.divīzija  16:30  Simauto - Kempings ODS  58:93 (11:31, 16:21, 14:21, 17:20)
 3.novembris  2.divīzija  18:00  Kraukļi - Gavieze  57:64 (16:22, 9:13, 16:19, 16:10)
 4.novembris  1.divīzija  18:00  Liepājas Universitāte - Ģeodēzists  66:83 (19:21, 8:25, 15:18, 24:19)
 4.novembris  1.divīzija  19:30  Promenade Hotel - LPPP/Nīca  61:106 (16:26, 18:17, 7:34, 20:29)
 7.novembris  1.divīzija  19:00  LSSS - Oskara Transports  70:81 (17:22, 15:20, 10:17, 28:22)
 8.novembris  2.divīzija  19:00  LSSS 2 - SIA Parabelum  54:66 (18:18, 14:12, 15:22, 7:14)
 10.novembris  1.divīzija  17:00  Ģeodēzists - Lesjofors  70:60 (17:23, 19:15, 23:10, 11:12)
 10.novembris  1.divīzija  18:30  Oskara Transports - Promenade Hotel  85:58 (22:17, 23:12, 18:9, 22:20)
 11.novembris  2.divīzija  17:00  Gavieze - Simauto  70:37 (8:6, 20:12, 25:8, 17:11)
 11.novembris  2.divīzija  18:30  Fēnikss - Kempings ODS  63:77 (13:17, 17:18, 19:20, 14:22)
 14.novembris  1.divīzija  19:00  LSSS - Liepājas Universitāte  97:79 (20:19, 28:26, 15:15, 34:19)
 17.novembris  2.divīzija  14:00  Kempings ODS - SIA Parabelum  60:64 (26:26, 14:14, 11:8, 9:16)
 17.novembris  2.divīzija  15:30  Fēnikss - Kraukļi  60:55 (13:18, 6:9, 16:16, 25:12)
 17.novembris  1.divīzija  17:00  Promenade Hotel - LSSS  64:88 (15:13, 18:24, 16:26, 15:25)
 17.novembris  1.divīzija  18:30  LPPP/Nīca - Ģeodēzists  69:64 (22:25, 16:16, 10:13, 21:10)
 18.novembris  2.divīzija  14:00  LSSS 2 - Gavieze  48:66 (12:17, 11:16, 12:17, 13:16)
 18.novembris  1.divīzija  15:30  Lesjofors - Oskara Transports  52:108 (9:32, 17:29, 9:22, 17:25)
 22.novembris  2.divīzija  19:00  Simauto - LSSS 2  73:79 (14:13, 14:16, 18:21, 27:29)
 24.novembris  2.divīzija  12:00  SIA Parabelum - Fēnikss  67:74 (21:16, 18:16, 11:20, 17:22)
 24.novembris  2.divīzija  13:30  Kempings ODS - Gavieze  95:62 (25:20, 29:11, 21:13, 20:18)
 24.novembris  1.divīzija  15:00  Lesjofors - Promenade Hotel  69:44 (17:6, 15:11, 17:9, 20:18)
 24.novembris  1.divīzija  16:30  LPPP/Nīca - Liepājas Universitāte  88:55 (15:15, 24:17, 19:9, 30:14)
 25.novembris  1.divīzija  15:00  Ģeodēzists - Oskara Transports  92:91 (23:26, 19:25, 23:20, 27:20)
 25.novembris  2.divīzija  16:30  SIA Parabelum - Simauto  75:51 (18:8, 11:11, 17:18, 29:14)
 29.novembris  2.divīzija  19:00  LSSS 2 - Kempings ODS  60:96 (27:22, 10:21, 14:25, 9:28)
 1.decembris  1.divīzija  13:00  LSSS - Lesjofors  72:73 (20:20, 18:13, 17:24, 17:16)
 1.decembris  1.divīzija  14:30  Liepājas Universitāte - Promenade Hotel  71:88 (23:32, 15:23, 13:19, 20:14)
 1.decembris  1.divīzija  17:00  Oskara Transports - LPPP/Nīca  65:70 (15:21, 12:13, 13:16, 25:20)
 2.decembris  2.divīzija  12:00  Gavieze - Fēnikss  45:95 (18:25, 8:20, 11:21, 8:29)
 2.decembris  2.divīzija  13:30  Kempings ODS - Kraukļi  81:59 (19:11, 22:21, 15:11, 25:16)
 6.decembris  2.divīzija  19:00  Kraukļi - LSSS 2  88:50 (20:9, 19:17, 27:12, 22:12)
 9.decembris  2.divīzija  12:00  Simauto - Fēnikss  69:72 (14:16, 12:14, 20:21, 23:21)
 9.decembris  2.divīzija  13:30  SIA Parabelum - Kraukļi  53:60 (9:12, 20:18, 14:14, 10:16)
 9.decembris  1.divīzija  15:00  Promenade Hotel - Ģeodēzists  61:86 (11:30, 11:21, 19:20, 20:15)
 9.decembris  2.divīzija  16:30  Gavieze - Kempings ODS  57:71 (11:22, 15:16, 12:16, 19:17)
 12.decembris  1.divīzija  19:00  LSSS - LPPP/Nīca  55:62 (12:19, 7:17, 27:11, 9:15)
 13.decembris  2.divīzija  19:00  SIA Parabelum - LSSS 2  87:79 (24:12, 21:19, 26:23, 16:25)
 16.decembris  1.divīzija  17:00  Lesjofors - Liepājas Universitāte  68:89 (19:21, 16:25, 20:24, 13:19)
 16.decembris  2.divīzija  18:30  Simauto - Kraukļi  84:73 (19:13, 19:12, 24:25, 22:23)
 19.decembris  1.divīzija  19:00  Oskara Transports - LSSS  94:61 (28:12, 13:14, 30:17, 23:18)
 22.decembris  2.divīzija  12:00  LSSS 2 - Fēnikss  44:84 (8:27, 4:22, 15:23, 17:12)
 22.decembris  1.divīzija  13:30  Ģeodēzists - Liepājas Universitāte  86:67 (21:11, 24:21, 28:19, 13:16)
 22.decembris  1.divīzija  15:00  LPPP/Nīca - Promenade Hotel  101:56 (22:12, 31:12, 27:11, 21:21)
 5.janvāris  2.divīzija  13:30  LSSS 2 - Simauto  65:75 (13:19, 16:20, 17:20, 19:16)
 5.janvāris  1.divīzija  15:00  Liepājas Universitāte - Oskara Transports  63:67 (17:22, 14:15, 15:5, 17:25)
 6.janvāris  2.divīzija  12:00  Fēnikss - Gavieze  47:62 (6:9, 20:15, 10:23, 11:15)
 6.janvāris  2.divīzija  13:30  Kraukļi - Kempings ODS  54:84 (13:23, 16:20, 14:21, 11:20)
 6.janvāris  1.divīzija  15:00  Lesjofors - LPPP/Nīca  56:66 (11:20, 16:12, 10:19, 19:15)
 13.janvāris  1.divīzija  17:00  LSSS - Ģeodēzists  68:66 (14:22, 16:21, 13:9, 25:14)
 13.janvāris  1.divīzija  18:30  Promenade Hotel - Oskara Transports  75:92 (13:25, 20:13, 26:32, 16:22)
 17.janvāris  2.divīzija  19:00  LSSS 2 - Kraukļi  61:58 (13:19, 7:16, 24:6, 17:17)
 19.janvāris  1.divīzija  13:00  Lesjofors - LSSS  69:76 (18:16, 25:22, 17:19, 9:19)
 19.janvāris  1.divīzija  14:30  Ģeodēzists - Promenade Hotel  77:65 (21:14, 12:20, 25:16, 19:15)
 20.janvāris  2.divīzija  12:00  SIA Parabelum - Gavieze  81:71 (16:22, 21:25, 17:15, 27:9)
 20.janvāris  2.divīzija  13:30  Kempings ODS - Fēnikss  64:57 (14:10, 17:15, 16:16, 17:16)
 20.janvāris  1.divīzija  15:00  Liepājas Universitāte - LPPP/Nīca  61:89 (10:26, 23:15, 12:21, 16:27)
 24.janvāris  2.divīzija  19:00  Gavieze - LSSS 2  
 26.janvāris  1.divīzija  13:00  Liepājas Universitāte - Lesjofors  
 26.janvāris  1.divīzija  14:30  Oskara Transports - Ģeodēzists  
 27.janvāris  2.divīzija  12:00  Kraukļi - SIA Parabelum  
 27.janvāris  2.divīzija  13:30  Kempings ODS - Simauto  
 30.janvāris  1.divīzija  19:00  LPPP/Nīca - LSSS  
 2.februāris  1.divīzija  13:00  Oskara Transports - Lesjofors  
 2.februāris  1.divīzija  14:30  Promenade Hotel - Liepājas Universitāte  
 2.februāris  2.divīzija  16:00  Kempings ODS - LSSS 2  
 3.februāris  2.divīzija  17:00  Fēnikss - SIA Parabelum  
 3.februāris  2.divīzija  18:30  Simauto - Gavieze  
 9.februāris  1.divīzija  13:00  LSSS - Promenade Hotel  
 9.februāris  1.divīzija  14:30  Lesjofors - Ģeodēzists  
 9.februāris  1.divīzija  16:00  LPPP/Nīca - Oskara Transports  
 10.februāris  2.divīzija  12:00  Gavieze - Kraukļi  
 10.februāris  2.divīzija  13:30  Fēnikss - Simauto  
 10.februāris  2.divīzija  15:00  SIA Parabelum - Kempings ODS  
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!