Pirmā četrinieka komandām joprojām zaudējam

17.12.2006 19:16

0

Nedēļas nogalē zaudējumu Latvijas Sieviešu basketbola līgā piedzīvojušas “Liepājas metalurga” dāmas, kas izbraukumā ar 60:81 (14:23, 19:20, 8:20, 19:18) piekāpās vienām no savām sīvākajām konkurentēm “Cēsu” basketbolistēm.  “Liepājas metalurga” trenere Līvija Alpe-Lūka informēja, ka  mača sākums veiksmīgāks padevies cēsiniecēm, kas jau spēles pirmajās minūtēs, neskatoties uz to, ka liepājnieces ļoti labi cīnījās zem groziem, ieguvušas nelielu pārsvaru.

Pirmajā ceturtdaļā mājiniecēm iekrāto handikapu izdevās saglabāt, tomēr puslaika otrajā pusē laukumā jau nedaudz labākas bija viešņas, kas neilgi pirms pārtraukuma rezultāta starpību bija samazinājušas līdz trim punktiem un bija tuvu, lai panāktu izlīdzinājumu. Tiesa, sanāca gluži pretēji – puslaika beigās “Liepājas metalurga” basketbolistes pieļāva trīs diezgan muļķīgas kļūdas, kuras “Cēsu” komandas meitenes nevilcinoties pārvērta punktos un mača pirmo pusi noslēdza ar plus desmit – 43:33.

Grūti spriest, vai pēc neveiksmīgi aizvadītajām otrās ceturtdaļas beigu minūtēm mūsējās zaudēja cīņassparu un laukumā izgāja ar jau nolaistām rokām, bet turpinājumā iniciatīva pilnībā piederēja cēsiniecēm, kas rezultāta starpību pirms izšķirošajām desmit minūtēm palielināja vēl vairāk, tādējādi praktiski izšķirot spēles iznākumu. Beigās gan liepājnieces sasparojās un sāka agresīvāk spēlēt gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, taču lauzt cīņas gaitu mūsu meitenēm vairs nebija pa spēkam. “Liepājas metalurga” komandai šis bija sestais zaudējums 12 aizvadītās spēlēs. Rezultatīvākā mūsējo rindās atkal bija Sabīne Niedola, kura guva 12 punktus, bet Kristīnas Ciršas kontā 10.

Nākamo maču liepājnieces aizvadīs ceturtdien izbraukumā, kad tiksies ar “TTT/Rīga” basketbolistēm, bet dienu vēlāk “Liepājas metalurgs” savā laukumā mērosies spēkiem ar pašreizējām Latvijas čempionēm “Avantis/Turība” meitenēm.