Piterniece un Piterkina lieliskas, “Liepājas Papīrs” lauž ceļu uz “play-off”

31.01.2013 21:00

Ceturtdien, 31. janvārī, Latvijas un Igaunijas čempionātā basketbolā sievietēm notika viena spēle. “Liepājas Papīrs” (9-4) izbraukumā Rīgā pārspēja “TTT juniores” (6-9) ar rezultātu 63:54 (18:9, 19:6, 16:20, 10:19), ievērojami palielinot izredzes iekļūt LSBL izslēgšanas spēlēs.

Pirmajā puslaikā liepājnieces iekrāja 22 punktu pārsvaru – 15:37. Tāds atrāviens tika fiksēts vēl divas reizes, taču drīz juniores sāka atspēlēšanos. Piecpadsmit minūšu laikā viņas veica 34:14 izrāvienu, trīs minūtes pirms pamatlaika beigām samazinot starpību lidz pāris punktiem – 53:55. Nākamajos uzbrukumos mājiniecēm nesekmējās, savukārt Liepājas rindās pirmo no diviem soda metieniem iemeta Džonselina Piterkina, bet Agija Kruga 65 sekundes pirms finālsvilpes trāpīja no groza apakšas. Sekoja soda metienu konkurss, kurā aukstasinīgākas izrādījās Vēju pilsētas meitenes, svinot devīto uzvaru trīspadsmit spēlēs.

Pirmā apļa cīņā Armanda Misus komanda Liepājā sagrāva novājinātās ”TTT juniores” ar rezultātu 67:36. Ceturtdien liepājnieces guva vēl vienu panākumu, turklāt cīņā pret konkurentēm – U16 izlasi, ”Latvijas Universitāti” un ”TTT juniorēm” – uzlaboja savstarpējo spēļu bilanci līdz 5-0. Tas nozīmē gandrīz drošu dalību nacionālā čempionāta izslēgšanas spēlēs. Liepājas komanda turpina cīņu par ceļazīmi uz Latvijas un Igaunijas čempionāta ”Četru Finālu”.