Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Porziņģa pārstāvētajai “Celtics” agrā spēle pirms NFL lielā fināla

Šonakt agro maču aizvadīs Kristapa Porziņģa pārstāvētā komanda Bostonas “Celtics”. Spēle sāksies pulksten 21 pēc Latvijas laika.

11.02.2024 16:38

NBA līdere Bostonas “Celtics” (40-12) pēc septiņu mājas spēļu sērijas četrus no nākamajiem pieciem mačiem aizvadīs izbraukumā. Šovakar pretī Maiami “Heat” (28-24), kas Austrumu konferencē ieņem astoto vietu.

“Celtics” izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas, bet “Heat” septiņu zaudējumu sēriju nomainījusi pret 4-1. Sezonas pirmajā savstarpējā cīņā Bostona mājās uzvarēja ar 119:111.

Divās spēlēs pēc kārtas 30 punktus un trijās spēlēs pēc kārtas 25 punktus pārsniedzis Kristaps Porziņģis, kuram sezonā ir vidēji 20,2 punkti, 6,9 atlēkušās bumbas, 1,9 piespēles, 1,9 bloķēti metieni un 1,7 kļūdas.

“Heat” līderu trio ir Džimijs Batlers (21,4p, 5,5ab, 4,6rp), Tailers Hirro (20,9p, 5,3ab, 4,3rp) un Bems Adebajo (20,2p, 10,5ab, 4,0rp, 1,0bm).

Bostona maiņu perioda izskaņā tika pie rotācijas garā spēlētāja Zeivjera Tilmena no Memfisas un aizsarga Džeidena Springera no Filadelfijas, kuri gan atrodas lazaretē, bet “Heat” vērtīgu maiņu veica janvārī, kad tika pie viena no Šārlotas “Hornets” līderiem Terija Roziera un šķīrās no Kaila Laurija, kurš nupat arī izpircis līgumu un karjeru turpinās “76ers”.

Roziers “Heat” rindās aizvadījis deviņas spēles un vidēji 30,6 minūtēs ticis pie 12,6 punktiem, 5,6 piespēlēm, 4,6 atlēkušajām bumbām un 1,2 kļūdām.