Porziņģa un Jurevičus rezultativitāte nepalīdz uzvarēt

03.01.2011 09:46

Rezultatīvi Itālijas otrās līgas čempionāta cīņās svētdien spēlēja liepājnieki Jānis Porziņģis un Mareks Jurevičus, tomēr viņu pārstāvētās komandas piedzīvoja zaudējumus.

Porziņģis guva 24 punktus, bet Pistoijas “Tuscany” komanda ar 74:88 izbraukumā piekāpās Imolas “Aget” vienībai, pārtraucot trīs uzvaru sēriju.

Latvietis spēlēja 33 minūtes, kuru laikā realizēja piecus no sešiem izpildītajiem divpunktu metieniem, četrus no sešiem tālmetieniem un abus soda metienus. Tāpat Porziņģis izcīnīja divas atlēkušās bumbas un nopelnīja četras personīgās piezīmes, maču noslēdzot ar 19 efektivitātes koeficienta punktiem.

Tikmēr Jurevičus guva 20 punktus, bet viņa pārstāvētā Veronas “Tezenis” komanda ar 93:97 savā laukumā piekāpās Monferrato “Fastweb Casale” komandai.

Jurevičus laukumā pavadīja 33 minūtes, realizējot trīs no pieciem divpunktu metieniem, divus no četriem tālmetieniem un astoņus no deviņiem soda metieniem. Vēl Porziņģis arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izprovocēja deviņus noteikumu pārkāpumus un nopelnīja četras personīgās piezīmes, tiekot pie 26 efektivitātes koeficienta punktiem.

Abi latvieši bija savu komandu rezultatīvākie spēlētāji aizvadītajos mačos.

Kopvērtējumā “Tuscany” komanda ar astoņām uzvarām 13 spēlēs atkrita uz sesto vietu, bet “Tezenis” vienība ar trim uzvarām 13 spēlēs joprojām ieņem pirmspēdējo, 15.vietu.