Sestdiena, 20. aprīlis Mirta, Ziedīte

Porziņģim 14+10+5 zaudējumā pret “Bulls”

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 94:107 piekāpās Čikāgas “Bulls”. Porziņģis zaudējumā guva 14 punktus.

Kristaps Porziņģis un Alekss Karuso. (Foto: AP/Scanpix)
30.03.2022 09:37

Kristaps Porziņģis nospēlēja 29 minūtes, kuru laikā guva 14 punktus (1p. 2/2, 2p. 6/11, 3p. 0/3), izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles, bloķēja trīs pretinieku metienus, pieļāva divas kļūdas, saņēma tikpat piezīmes un nopelnīja +/- rādītāju mīnus deviņi.

Latvietis aizvadīja mazrezultatīvāko spēli “Wizards” rindās, tomēr šajā mačā viņš tika pie piektā double-double, pārstāvot Vašingtonu. Pēdējo sešu maču laikā Porziņģim vidēji spēlē ir 4,3 rezultatīvas piespēles, kas priekš latvieša ir ļoti augsts rādītājs.

Pirms noslēdzošajām 12 minūtēm “Bulls” bija vadībā vien ar divu punktu pārsvaru, tomēr pēdējā ceturtdaļā Čikāgas līderis Demārs Derouzens guva 14 punktus, sekmējot savas komandas panākumu (107:94). “Bulls” noslēdzošajās 12 minūtēs realizēja 60% savu metienu.

Rezultatīvākais burvis bija Rui Hačimura, kuram 21 gūtais punkts, bet 20 punktus zaudējumā pievienoja Kenteiviuss Kaldvels-Poups.

Derouzens “Bulls” labā atzīmējās ar 32 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, bet otrais rezultatīvākais bija Nikola Vucevičs, kuram 31 minūtes laikā 27 gūtie punkti. “Bulls” joprojām spēlē bez savainotā Lonzo Bola.

“Wizards” pārtrūka divu uzvarēto spēļu sērija. Ar bilanci 32-43 komanda ieņem 11. vietu Austrumos.

Nākamo spēli “Wizards” aizvadīs jau naktī uz ceturtdienu – savā laukumā jātiekas ar Orlando “Magic”.