Porziņģim 18+7, “Wizards” nespēj apturēt Adebajo un revanšēties “Heat”

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Vašingtonas “Wizards” ar 107:110 piekāpās Maiami “Heat”. Porziņģis spēli noslēdza ar 18 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, bet “Heat” panākumu sekmēja Bems Adebajo, kuram 38 punkti un 12 atlēkušās bumbas.

26.11.2022 08:40

Kristaps Porziņģis zaudējumā pret Maiami “Heat” (107:110) nospēlēja gandrīz 36 minūtes. Šajā laikā latvietis guva 18 punktus (1p. 3/3, 2p. 6/14, 3p. 1/4), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva vienu piespēli, bloķēja divus metienus, pieļāva vienu kļūdu un saņēma trīs piezīmes.

Spēli latvietis noslēdza ar +/- rādītāju mīnus seši, kas bija otrais sliktākais starp pamata piecinieka spēlētājiem.

Pirmajā ceturtdaļā “Wizards” iekrāja 10 punktu pārsvaru (38:28), realizējot metienus ar 66.7% precizāti. Porziņģis guva deviņus punktus, bet Kails Kuzma pievienoja 11 punktus. “Heat” virs ūdens noturēja lieliskais Bems Adebajo, kurš guva 18 no komandas 28 punktiem.

Otrajā ceturtdaļā Maiami basketbolisti deficītu atspēlēja. “Wizards” no 27 metieniem trāpīja tikai astoņus (29.6%). “Heat” teicami darbojās aizsardzībā. Pirms otrā puslaika “Wizards” bija vadībā ar 59:56.

Trešajā ceturtdaļā “Heat” minimālo deficītu sadedzināja, bet spēles noslēdzošajā ceturtdaļā Adebajo ar 12 punktiem nokārtoja “Heat” panākumu. Spēles pēdējās sekundēs Bredlijam Bīlam bija iespēja ar tālmetienu panākt izlīdzinājumu, tomēr metiens nebija precīzs, un “Wizards” otro reizi pēc kārtas piekāpās “Heat” (107:110).

“Wizards” rindās divi spelētāji guva 28 punktus. Kuzma bija viens no viņiem. Kuzmam spēles laikā arī septiņas bumbas zem groziem un piecas piespēles. Otrs bija Bīls, kurš 28 punktiem pievienoja piecas rezultatīvas piespēles.

Maiami labākais spēlētājs bija Adebajo, kurš guva 38 punktus. Viņam izdevās realizēt 15 no 22 metieniem. Tāpat “Heat” centra pozīcijas spēlētājam 12 atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles. 20 punktus panākumā pievienoja Keilebs Martins.

“Wizards” zaudējusi divus NBA mačus pēc kārtus. Abas spēles bijušas pret “Heat”. Ar bilanci 10-9 “Wizards” ieņem septīto vietu Austrumu konferencē.