Ceturtdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Porziņģim 20 punkti “Wizards” zaudējumā NBA spēlē

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) zaudējumu piedzīvojusi Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”. Burvji izbraukumā ar 94:117 piekāpās Klīvlendas “Cavaliers”. Porziņģis spēli noslēdza ar 20 punktiem, deviņām bumbām zem groziem un diviem bloķētiem metieniem.

18.03.2023 09:00

Kristaps Porziņģis zaudējumā pret Klīvlendas “Cavaliers” (94:117) nospēlēja 31 minūti un 41 sekundi. Sev atvēlētajā laikā Porziņģis guva 20 punktus (1p. 5/5, 2p. 6/11, 3p. 1/5), izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas, bloķēja divus metienus, pieļāva četras kļūdas un nopelnīja vienu piezīmi. Spēles beigās latvietim negatīvs +/- rādītājs (-8).

Pēdējo trīs spēļu laikā Porziņģis no tālās distances uzbrucis 14 reizes – tikai viens no šiem 14 metieniem bija precīzs (3p. 1/14).

Rezultatīvākais Vašingtonas rindās bija Bredlijs Bīls, kurš spēli noslēdza ar 22 punktiem (1p. 5/7, 2p. 7/15, 3p. 1/3) un astoņām bumbām zem groziem. Ierindā atgriezās Kails Kuzma, kurš spēli noslēdza ar septiņiem punktiem (2p. 2/5, 3p. 1/3).

“Cavaliers” guva pirmos punktus spēlē un ne reizi spēles turpinājumā nebija iedzinējos. Pirmajās 12 minūtēs mājinieki prata iekrāt septiņu punktu pārsvaru (31:24), savukārt otrajā ceturtdaļā pārsvars tika palielināts vēl par 10 punktiem. Pirms otrā puslaika “Cavs” bija vadībā ar 61:44.

Trešo spēles trešdaļu labāk aizvadīja “Wizards”, uzvarot to ar plus septiņi un atgriežot intrigu spēlē (74:84). Porziņģis šajā ceturtdaļā guva deviņus punktus, realizējot piecus no pieciem soda metieniem.

“Wizards” centās atspēlēties, tomēr “Cavaliers” spēlēja labāk. Kad noslēdzošajā ceturtdaļā bija atlikušas četras minūtes, Klīvlenda bija iekrājusi 20 punktu pārsvaru (107:87). Abas komandas deva iespēju rezervistiem.

“Cavaliers” uzvarēja spēli ar 117:94, sagādājot “Wizards” ceturto zaudējumu pēdējo piecu spēļu laikā. Interesanti, ka Klīvlendas basketbolisti spēles laikā realizēja tikai četrus no 19 tālmetieniem.

Uzvara Klīvlendai ir īpaša, jo panākuma dēļ komanda nodrošinājusi uzvarām bagātāko sezonu kopš 2018. gada. Šobrīd “Cavaliers” ar bilanci 45-28 ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē.

Uzvarētāju rindās vismaz 20 punktus guva trīs spēlētāji. Evanam Moblijam 20 punkti un astoņas atlēkušās bumbas, Donovanam Mičelam 20 punkti un sešas atlēkušās bumbas, bet rezultatīvākais ar 24 punktiem un deviņām piespēlēm bija Dariuss Gārlends.

“Wizards” noslīdējusi uz 12. vietu Austrumos. Šobrīd Porziņģa pārstāvētājai komandai ir 32 uzvaras un 38 zaudējumi. Nākamo trīs spēļu laikā “Wizards” tiksies ar “Kings”, “”Magic” un “Nuggets”.