Porziņģim 21+9 zaudējumā Maiami

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) spēles aizvadījuši abi Latvijas basketbolisti – Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns. Porziņģis Vašingtonas “Wizards” zaudējumā pret Maiami “Heat” guva 21 punktu.

24.11.2022 08:31

Kristaps Porziņģis zaudējumā pret Maiami “Heat” (105:113) uz parketa pavadīja 33 minūtes. Šajā laikā latvietis atzīmējās ar 21 punktu (1p. 3/6, 2p. 6/10, 3p. 2/9), deviņām atlēkušajām bumbām, četrām rezultatīvajām piespēlēm, divām kļūdām, piecām piezīmēm un +/- rādītāju mīnus trīs.

Pirmā ceturtdaļa bija ļoti līdzīga. Nelielu pārsvaru (26:28) ieguva “Heat” basketbolisti. Redzamākais spēlētājs bija Kails Laurijs, kurš nospēlēja visu ceturtdaļu un guva 14 punktus.

Otrajā ceturtdaļā burvji salūza. “Wizards” spēlētāji guva tikai 17 punktus, kamēr “Heat” atbildēja ar 32, panākot 17 punktu pārsvaru. Laurijs turpināja tāpat kā iesāka, puslaiku noslēdzot ar 24 punktiem.

Porziņģis, kurš pirmajā puslaikā guva vien sešus punktus, bija lielisks trešajā. Latvietis guva 13 punktus, palīdzot komandai uzvarēt ceturtdaļu ar +14 un atspēlēt lielāko daļu deficīta.

Noslēdzošajās 12 minūtēs Vašingtona nespēja turpināt trešajā ceturtdaļā iesākto atspēlēšanos. “Wizards” piedzīvoja zaudējumu ar 105:113.

Porziņģis šajā spēlē bija otrais rezultatīvākais Vašingtonas basketbolists. Ar 33 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām atzīmējās Kails Kuzma. Denijs Avdija aizvadīja ļoti labu spēli individuāli. Viņam 12 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles.

Uzvarētāju rindās Laurijam 28 punkti, bet Keilebs Martins spēli noslēdza ar 24 punktiem un deviņām bumbām zem groziem. Tailers Hero realizēja piecus tālmetienus, pievienojot panākumā 17 punktus.

Pēdējo piecu maču laikā “Wizards” uzvarējusi trīs reizes. 18 mačos Porziņģa pārstāvētā komanda iekrājusi 10 uzvaras, kas šobrīd dod sesto vietu Austrumos.