Porziņģim 22+12

23.11.2017 12:41

Nacionālās basketbola asociācijas spēlē Kristaps Porziņģis izcēlās ar savu sezonas trešo ”double-double”, palīdzot Ņujorkas ”Knicks” ar 108:100 pieveikt Toronto ”Raptors”. Ņujorka trešajā ceturtdaļā veica izrāvienu 28:0, un Tims Hārdevejs spēli pabeidza ar 38 punktiem.

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 34 minūtes, kurās guva 22 punktus (1p. 5/5, 2p. 7/17, 3p. 1/4). Viņam arī 12 atlēkušās bumbas, viena no tām uzbrukumā, kā arī viena rezultatīva piespēle un trīs bloķēti metieni. Porziņģis četrreiz pārkāpa noteikumus un pieļāva vienu kļūdu, bet viņa +/- rādītājs šoreiz bija plus astoņi.

Toronto iepriekšējā spēlē pirms dažām dienām sagrāva ”Knicks” ar 23 punktu pārsvaru, bet šodien Toronto sastāvā bija atgriezies sākumsastāva uzbrucējs Seržs Ibaka, kurš spēlēja tieši pret Porziņģi. ”Raptors” spēles ievadā spēlēja ļoti ātri, kamēr Porziņģis efektīgā epizožu kombinācijā izcēlās ar bloku un danku ātrajā uzbrukumā.

Porziņģis nospēlēja pilnīgi visu pirmo ceturtdaļu, kurā ”Raptors” ar Demāru Derouzenu priekšgalā izvirzījās vadībā 34:25. Porziņģa pretspēlētājs Ibaka trīsreiz palika brīvs uz tālmetiena līnijas, bet visas trīs reizes meta garām. Viņš gan bija izņēmums ”Raptors” komandā, kas pirmajā puslaikā trāpīja desmit tālmetienus un ieguva 11 punktu pārsvaru (59:48). Porziņģis pārtraukumā devās ar desmit punktiem, bet arī trim piezīmēm. Trešo viņš saņēma, kad trāpīja ar plaukstu pa seju Derouzenam.

Otro puslaiku ”Knicks” sāka lieliski, kamēr Toronto izskatījās kā pārtraukumā aizgulējusies. Vairākus punktus pēc kārtas guva Kortnijs Lī, aktīvi turpināja spēlēt Tims Hārdevejs un, lai arī ”Knicks” līderis Porziņģis grozam pat neuzbruka, tika veikts izrāviens 32:3. ”Knicks” ļoti labi spēlēja aizsardzībā, un Toronto savu pirmo grozu no spēles guva tikai otrā puslaika desmitajā minūtē.

Pēdējo ceturtdaļu ”Knicks” līdz ar to sagaidīja ar 20 punktu pārsvaru, taču ”Raptors” rezervisti samazināja starpību līdz sešiem punktiem. Taču tikai uz brīdi, jo Porziņģis guva piecus punktus pēc kārtas, piecas minūtes pirms beigām panākot 99:88. Toronto ar dažiem tālmetieniem vēl uzturēja intrigu, bet pašā spēles izskaņā tomēr ”Knicks” uzvara netika apšaubīta.