Porziņģim 22 punkti zaudējumā Indiānā

Nacionālajā basketbola asociācijā Dalasas “Mavericks” ar vāju tālmetienu precizitāti nespēja apspēlēt Indiānas “Pacers” un cieta zaudējumu ar 93:106, neskatoties uz Kristapa Porziņģa gūtajiem 22 punktiem.

Kristaps Porziņģis. (Foto: AP/Scanpix)
11.12.2021 09:48

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 31 minūti, kurā iemeta 22 punktus (1p. 2/2, 2p. 7/11, 3p. 2/6).

Viņam statistikā šoreiz tikai divas atlēkušās bumbas, kas ir Porziņģa sezonas zemākais rādītājs. Porziņģim arī divas rezultatīvas piespēles, trīs piezīmes un +/- rādītājs mīnus 21, kas bija sliktākais komandā.

Porziņģis šajā spēlē iemeta pusi “Mavericks” komandas tālmetienu. Kamēr Porziņģis trāpīja divus no sešiem, visi pārējie Dalasas spēlētāji kopā iemeta divus no 23 tālmetieniem, un “Mavericks” kā komanda realizēja tikai 13.8% tālmetienu.

Spēle lielākoties norisinājās punkts punktā, taču pēdējā ceturtdaļā “Pacers” lieliski spēlēja aizsardzībā un ļāva viesiem gūt tikai 13 punktus, nokārtojot sev beigās uzvaru ar 13 punktu pārsvaru, lai gan trīs minūtes pirms beigām Porziņģis ar pustālo metienu bija panācis 91:98.

Dalasai šis ir sezonas 13. zaudējums 25 spēlēs, kas gan joprojām ļauj ieņemt septīto vietu Rietumu konferencē.

Luka Dončičs “Mavericks” sastāvā iemeta 27 punktus un nebija tālu no “triple-double”, savācot arī deviņas atlēkušās bumbas un veicot deviņas rezultatīvas piespēles. Dončičs arī nedaudz izmežģīja potīti, taču varēja turpināt maču.

“Pacers” uzlabojusi savu bilanci līdz 12-16, turklāt paveica to bez galvenā trenera Rika Kārlaila klātbūtnes. Kārlails ar savu bijušo komandu “Mavericks” nevarēja satikties, jo šobrīd saslimis ar Covid-19.

“Pacers” sastāvā ar 26 punktiem rezultatīvākais bija Keriss Leverts, taču lielisks mačs arī Lietuvas basketbolista Domanta Saboņa izpildījumā. Sabonis iemeta 24 punktus, savāca desmit atlēkušās bumbas un veica septiņas rezultatīvas piespēles. Sabonim šis bija sezonas 21. “double-double”, un viņš ir līgas līderis šajā rādītājā.

Dalasai nākamā spēle būs parīt, izbraukuma sēriju turpinot pie “Thunder”.