Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Porziņģim 25 minūtēs deviņi punkti, “Celtics” atgriežas uz uzvaru takas

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) uzvaru izcīnījusi Kristapa Porziņģa pārstāvētā Bostonas “Celtics”, kas savā laukumā ar 121:107 pārspēja Bruklinas “Nets”. Latvietis spēli noslēdza ar deviņiem punktiem. Šī bija pirmā “Celtics” spēle “In-Season” turnīra ietvaros.

11.11.2023 09:09

Kristaps Porziņģis uzvarā pār “Nets” (121:107) uz parketa pavadīja 24 minūtes un 41 sekundi. Noslēdzošajā ceturtdaļā latvietis nespēlēja.

Nepilnās 25 minūtēs Porziņģis guva deviņus punktus (1p. 5/5, 2p. 2/2, 3p. 0/2), izcīnīja divas bumbas zem groziem, atdeva divas piespēles, bloķēja vienu pretinieku metienu, saņēma divas piezīmes un spēli noslēdza ar trešo labāko +/- rādītāju (+20).

Šī nebija vienkārša regulārā turnīra spēle. Šajā spēlē komandas tikās arī “In-season” turnīra ietvaros. Tas ir papildus turnīrs, kurā komandas cīnās ne tikai par trofeju, bet arī par naudas balvām.

Porziņģis spēli iesāka ļoti labi, gūstot septiņus punktus pirmajā ceturksnī. Ķelti uzvarēja ceturtdaļu ar 38:33.

Džeisons Teitums pirmā puslaika otrajā pusē guva 13 punktus, bet Džeilens Brauns pievienoja deviņus, palīdzot “Celtics” pirms otrā puslaika atrasties vadībā ar 66:54.

Trešajā ceturtdaļā “Nets” iemeta par trim punktiem vairāk, tomēr “Celtics” uzvaru Bruklinas basketbolisti apdraudēt nespēja. “Celtics” uzvarēja spēli ar 121:107.

Brauns guva 28 punktus. Viņš realizēja piecus no komandas 19 realizētajiem tālmetieniem. Teitums spēli noslēdza ar 23 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām, bet Drū Holidejam pietrūka viena piespēle līdz triple-double – 13 punkti, 12 atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles.

“Nets” rindās 20 punkti rezervista Lūnija Vokera kontā. Viņam arī septiņas atlēkušās bumbas un četras piespēles. Neviens cits “Nets” spēlētājs vismaz 15 punktus neguva, bet vismaz 10 punkti pieciem spēlētājiem.

“Celtics” pārtraukusi divu zaudējumu sēriju, sākot “In-season” turnīru ar uzvaru. Ar bilanci 6-2 Bostona ir otrajā vietā Austrumos.

Nākamā spēle jāaizvada jau 12. novembrī jeb naktī uz svētdienu, savā laukumā uzņemot “Raptors”.