Porziņģim deviņi punkti pret “Lakers” un otrā uzvara Vasaras līgā

14.07.2015 11:06

Lasvegasas Vasaras līgā otro uzvaru divās spēlēs izcīnīja Ņujorkas ”Knicks” ar Kristapu Porziņģi sastāvā. Latvijas basketbolists guva deviņus punktus un palīdzēja pārspēt Losandželosas ”Lakers” (76:66).

Savā otrajā Vasaras līgas spēlē Kristaps Porziņģis tikās ar Losandželosas ”Lakers” vienību, kuras sastāvā bija šī gada drafta otrais numurs D`Andželo Rasels, pagājušā gada drafta septītais numurs Džuliuss Rendls, NBA pieredzi izbaudījušie Džordans Klārksons un Tariks Bleks. Spēles sākumā gan ”Lakers” izskatījās ļoti vāji un pirmajā ceturtdaļā guva tikai piecus punktus, ielaižot 19.

Porziņģis devās ”Knicks” sākumsastāvā un ātri izcēlās ar diviem precīziem metieniem no tuvas distances, taču drīz arī tika nomainīts, ļaujot izpausties saviem komandas biedriem. Porziņģis otrās ceturtdaļas beigās atkal devās laukumā un pieļāva pāris neuzmanības kļūdas, taču pēdējā minūtē realizēja sarežģītu metienu caurgājienā plus iemeta soda metienu pēc noteikumu pārkāpuma.

”Knicks” bija vadībā visu otro puslaiku, taču pašā izskaņā ”Lakers” nemaz nebija tik tālu no atspēlēšanās. Pēdējā minūtē divus soda metienus netrāpīja Porziņģis, bet ”Knicks” savu uzvaru nosargāja ar rezultātu 76:66. Ņujorkas komanda Vasaras līgā pagaidām uzvarējusi abos savos mačos.

Porziņģis laukumā pavadīja 18:06 minūtes, kuru laikā guva deviņus punktus (astoņus jau pirmajā puslaikā) (1p. 3/7, 2.p 3/5). Viņam arī trīs atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba, viens bloķēts metiens un piecas personiskās piezīmes, latviešu uzbrucējam statistikā fiksēta arī viena kļūda. Tas gan ne tuvu tik traki kā ”Lakers” draftētajam Raselam, kuram šajā mačā astoņas kļūdas un astoņi punkti.

Nākamā spēlē ”Knicks” vienībai paredzēta jau rīt, kad 0:30 pēc Latvijas laika tā tiksies ar Filadelfijas ”76ers”.