Porziņģim pieci bloki un vāja precizitāte, “Wizards” tiek galā ar “Hornets”

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) sesto uzvaru pēdējo septiņu maču laikā izcīnījusi Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”. Naktī uz pirmdienu ar 106:102 tika uzvarēta Šarlotas “Hornets”. Porziņģis guva 12 punktus, izcīnīja astoņas bumbas zem groziem un bloķēja piecus metienus.

21.11.2022 09:19

Kristaps Porziņģis uzvarā pār Šarlotas “Hornets” (106:102) nospēlēja 34 minūtes un 12 sekundes. Šajā laikā latvietim 12 punkti (1p. 2/2, 2p. 2/11, 3p. 2/8), astoņas atlēkušās bumbas, divas piespēles, pārtverta bumba, pieci bloķēti metieni, četras kļūdas, piecas piezīmes un +/- rādītājs plus pieci.

Porziņģa karjeras rekords bloķētajos metienos ir septiņi. Šādu skaitu ar bloķētajiem metieniem latvietis pratis iekrāt trīs reizes savā NBA karjerā. Pēdējo reizi tas notika 2016. gadā, kad, pārstāvot Ņujorkas “Knicks” vienību, Porziņģis septiņas reizes bloķēja Losandželosas “Lakers” metienus.

Burvji spēli iesāka atzīstami, pirmajā ceturtdaļā iekrājot astoņu punktu pārsvaru. Porziņģis pirmajā ceturtdaļā guva sešus no saviem 12 punktiem, realizējot divus no trim tālmetieniem.

Puslaika turpinājumā “Hornets” spēlēja labāk un sadedzināja deficītu. Otrās ceturtdaļas laikā “Hornets” bija pat piecu punktu pārsvars, tomēr pirmo puslaiku ar plus četri noslēdza “Wizards” (59:55).

Pirms noslēdzošās ceturtdaļas “Hornets” atradās vadībā ar plus divi (79:77). Trešajā ceturtdaļā “Wizards” vāja metienu precizitāte (33.3%), kamēr “Hornets” veicās nedaudz labāk (40%). 10 punkti Šarlotas rindās Kellijam Ūbrem.

Noslēdzošajās 12 minūtēs Kails Kuzma guva 11 punktus, bet “Wizards” izcīnīja sesto uzvaru pēdējo septiņu NBA maču laikā (106:102).

“Wizards” šosezon 17 maču laikā izcīnījusi 10 uzvaras. Tas šobrīd ļauj ieņemt sesto vietu Austrumu konferencē. Burvji nākamo spēli aizvadīs 24. novembrī pret Maiami “Heat”, kad uzsāks trīs izbraukuma spēļu sēriju.