Porziņģim slikta tālmetienu realizācija pārliecinošā “Mavericks” uzvarā

25.02.2020 08:01

Nacionālajā basketbola asociācijā pārliecinošu uzvaru savās mājās izcīnīja Dalasas “Mavericks”, kas ar 139:123 pārspēja Minesotas “Timberwolves”. Kristaps Porziņģis laukumā pēdējā ceturtdaļā nedevās un guva 15 punktus.

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 25:03 minūtes un guva 15 punktus, realizējot tikai vienu no astoņiem trejačiem (1p. 4/5, 2p. 4/6, 3p. 1/8). Viņa rēķinā arī deviņas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, kā arī tikai viena personiskā piezīme un +/- rādītājs mīnus divi.

Porziņģis un Luka Dončičs ceturtajā ceturdaļā nemaz nespēlēja, rezultātam 12 minūtes pirms spēles beigām esot 110:96 “Mavericks” labā. Abi Dalasas vadošie spēlētāji iepriekšējo maču, kur “Mavericks” piekāpās ar 107:111, pret Austrumu pastarīti Atlantas “Hawks” izlaida.

Dončičs pārliecinošajā uzvarā 25 minūšu laikā izcēlās ar 20 punktiem (1p. 5/8, 2p. 6/10, 3p. 1/6), deviņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Līdzīgi kā Porziņģim, arī Dončičam šonakt bija slikta precizitāte no tālmetiena līnijas, realizējot tikai vienu no sešiem trejačiem.

Minesotas “Timberwolves” arī pēc maiņu darījumu perioda noslēgšanās nav atradusi ceļu uz uzvaru takas. “Timberwolves” šobrīd zaudējusi pēdējās piecās spēlēs pēc kārtas, kā arī kopš 12. janvāra spējusi izcīnīt tikai vienu panākumu, ar 142:115 pārsteidzoši sagraujot Losandželosas “Clippers”.

Rezultatīvākais “Timberwolves” sastāvā ar 29 punktiem (1p. 6/6, 2p. 7/12, 3p. 3/8) bija jauniegūtais Diandželo Rasels, bet 21 punktu guva Maliks Bīzlijs, kurš arī pavisam nesen pievienojās klubam. Jāatzīmē, ka problēmu māktajai Minesotai šonakt bija jāiztiek bez sava līdera Karla Entonija Taunsa.