Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) otro spēli Bostonas “Celtics” rindās aizvadījis Kristaps Porziņģis. Latvietis ar 17 gūtajiem punktiem palīdzēja uzveikt Maiami “Heat” (119:111). Dāvis Bertāns Oklahomsitijas “Thunder” uzvarā pār Klīvlendas “Cavaliers” (108:105) nespēlēja.

28.10.2023 08:55

Kristaps Porziņģis uzvarā pār Maiami “Heat” (118:111) nospēlēja 30 minūtes. Spēli latvietis sešu piezīmju dēļ noslēdza priekšlaicīgi.

Porziņģis spēli noslēdza ar 17 gūtajiem punktiem (1p. 3/4, 2p. 4/6, 3p. 2/6), deviņām atlēkušajām bumbām, piespēli, trīs pārtvertajām bumbām, bloķētu metienu, kļūdu, sešām piezīmēm un sliktāko +/- rādītāju komandā (-12).

Pārpildītā “TD Garden” arēnā “Celtics” aizvadīja pirmo mājas spēli šosezon. Teju 20 tūkstošu skatītāju klātbūtnē Bostona uzvarēja pirmo puslaiku ar 60:55. Pirmajā ceturtdaļā iegūto trīs punktu deficītu ķelti atspēlēja otrajā ceturksnī.

Porziņģis puslaiku noslēdza ar sešiem punktiem un divām pārtvertajām bumbām. Džeisons Teitums, Džeilens Brauns un Drū Holidejs kopā guva 38 punktus.

Trešajā spēles ceturtdaļā “Heat” pārņēma vadību spēlē – pirms noslēdzošās ceturtdaļas aizvadītās sezonas fināliste bija vadībā ar 88:87. Porziņģim šī bija rezultatīvākā ceturtdaļā – latvietis nepilnās astoņās minūtēs guva 10 punktus, realizējot visus savus metienus (1p. 2/2, 2p. 4/4).

Lieliskas noslēdzošās 12 minūtes aizvadīja Deriks Vaits. “Celtics” aizsargs vienatnē guva 14 punktus, kā arī atzīmējās ar ļoti efektīvu bloku, sekmējot Bostonas panākumu ar 119:111.

Bostona sezonu sākusi ar divām uzvarām divu maču laikā. Nākamo spēli Porziņģis ar komandu aizvadīs 31. oktobrī, noslēdzot oktobri ar maču pret latvieša iepriekšējo komandu Vašingtonas “Wizards”.