Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

Porziņģis ar 19 punktiem otrajā puslaikā nokārto Seviljas uzvaru

18.04.2015 23:29

Spānijas ACB līgā Kristaps Porziņģis ar 19 punktiem, kurus visus guva otrajā puslaikā, un septiņām atlēkušajām bumbām sekmēja “Sevilla” uzvaru pār”Bruixa” ar 78:72.

“Sevilla” izbraukuma spēlē pret “Bruixa D`Or Manresa” neveiksmīgu pirmo puslaiku aizvadīja Kristaps Porziņģis, kurš sakrāja trīs piezīmes un neguva nevienu punktu. Latviešu uzbrucēju gan tas nekavēja no agresīvas punktu meklēšanas otrajā puslaikā, un šajā ziņā viņš bija lielisks, desmit reizes stājoties uz soda līnijas un trāpot deviņus soda metienus, kā arī piecus divpunktu metienus. Kopā spēlē 19 punkti, visi gūti otrajā puslaikā!

Porziņģis nospēlētajās 22:44 minūtēs izdarīja 11 metienus no spēles, savāca arī septiņas atlēkušās bumbas, bet komanda svinēja uzvaru ar 78:72, kas Seviljai ir tikai devītā šajā sezonā, taču ļauj pakāpties uz 16. vietu, apsteidzot tieši šodienas pretinieci “Bruixa”. Porziņģis bija rezultatīvākais savā komandā un izpelnījās arī labāko efektivitātes koeficientu +22.