Porziņģis izmežģītās potītes dēļ nevarēs spēlēt vairākas nedēļas

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Vašingtonas “Wizards” paziņojis, ka latviešu uzbrucējs Kristaps Porziņģis sestdien izcīnītās uzvaras laikā iedzīvojies potītes savainojumā, kas liegs spēlēt ilgāku laiku.

Kristaps Porziņģis. (Foto: USA Today Sports/Scanpix)
23.01.2023 19:45

Sestdien Vašingtonas “Wizards” savā laukumā ar 138:118 pārliecinoši pārspēja Orlando “Magic”, taču trešajā ceturtdaļā zaudēja Kristapu Porziņģi, kurš cīņā zem groza izmežģīja kreiso potīti. Šodien paziņots, ka Latvijas basketbola zvaigzne laukumā nevarēs doties vairākas nedēļas.

Porziņģis šosezon laukumā devies 41 spēlē, vidēji aizvadot 32,6 minūtes. Viņš atzīmējies ar 22,1 punktu, 8,8 atlēkušajām bumbām, 2,4 rezultatīvām piespēlēm, 1,5 bloķētiem metieniem un 2,2 kļūdām. Punktu un atlēkušo bumbu ailēs rezultāti ir identiski tiem, ko Porziņģis parādīja pagājušās sezonas izskaņā, kad tika aizmainīts no Dalasas uz Vašingtonu.

“Wizards” nākamo spēli aizvadīs tieši Dalasā. Ar 20 uzvarām un 26 zaudējumiem Porziņģa komanda Austrumu konferencē ieņem 12. vietu.