Trešdiena, 1. maijs Ziedonis

Porziņģis otro spēli pēc kārtas izcēlās ar “double-double”

25.03.2016 10:31

Kristapam Porziņģim savācot otro “double-double” pēc kārtas, naktī uz piektdienu otro uzvaru pēc kārtas Nacionālajā Basketbola Asociācijā (NBA) izcīnīja Ņujorkas “Knicks” , kas ar 106:94 mājās apspēlēja Čikāgas “Bulls”.

“Knicks” un “Bulls” tikās savā starpā otro dienu pēc kārtas, un Kristaps Porziņģis otro nakti pēc kārtas izcēlās ar “double-double” – šoreiz 19 punkti un desmit atlēkušās bumbas. Latvietis trāpīja piecus no desmit divpunktu metieniem un divus no pieciem trīspunktniekiem, kā arī visus trīs izmestos soda metienus. Tāpat Kristapam trīs bloķēti metieni, viena kļūda un divas personiskās piezīmes.

Atšķirībā no vakardienas, kad spēle norisinājās Čikāgā, šoreiz abas komandas tikās Ņujorkā un vienīgā reize, kad viesi atradās vadībā, bija pats spēles sākums (8:7). Tam sekoja “Knicks” izrāviens 18:8, un pēc Sašas Vujačiča tālmetiena “Knicks” bija vadībā ar 25:16 četras minūtes pirms pirmās ceturtdaļas beigām. Karmelo Entonijs pirmajā ceturksnī guva desmit punktus, bet Vujačičam visi deviņi spēlē gūtie punkti sakrājās tieši pirmajā ceturtdaļā.

Pirmā puslaika izskaņā “Bulls” pietuvojās līdz viena precīza metiena tiesai (45:47), tomēr īstajā brīdī divus trīspunktniekus pēc kārtas iemeta Porziņģis. Tas ļāva puslaika pārtraukumā mājiniecei “Knicks” doties pie plus astoņi – 53:45.

Trešajā ceturtdaļā turpinājās “Knicks” dominance un līdz ar ceturkšņa beigu sirēnu Ārona Aflalo trāpītais metiens ļāva iegūt jau 15 punktu pārsvaru (80:65) pirms noslēdzošajām 12 spēles minūtēm. Trīs ar pusi minūtes pirms mača beigām pēc Entonija trīspunktnieka “Knicks” sasniedza lielāko pārsvaru spēlē – plus 17 (100:83). Lai gan noturēt to neizdevās, Ņujorkas uzvara netika apšaubīta ne brīdi, un “Knicks” svinēja otro uzvaru pēc kārtas un 30. panākumu sezonā – 106:94.

Karmelo Entonijs uzvarētāju labā izcēlās ar 26 punktiem, septiņām bumbām un četrām piespēlēm, Porziņģis pievienoja jau minētos 19 punktus, desmit bumbas un trīs bloķētus metienus, bet Hosē Kalderonam 12 punkti, septiņas bumbas un septiņas piespēles. “Bulls” labā 30 punkti Derikam Rouzam, bet iepriekšējā mačā “eksplodējušais” (35 punkti) Nikolā Mirotičs šoreiz izcēlās ar astoņiem punktiem.

Nākamo spēli “Knicks” aizvadīs naktī uz svētdienu, kad mājās tiksies Austrumu konferences līdervienību Klīvlendas “Cavaliers”.