Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Porziņģis turpina slimot, “Jazz” ar tālmetienu palīdzību sagādā “Wizards” zaudējumu

Zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē piedzīvojusi Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”, kas ar 112:120 atzina Jūtas “Jazz” pārākumu. Porziņģis slimības dēļ spēli izlaida.

Džordans Gūdvins un Džordans Klārksons. (Foto: USA Sports Today. Scanpix)
23.12.2022 08:42

Kristaps Porziņģis izlaida otro spēli pēc kārtas un kopumā ceturto šajā sezonā. Latvietis zaudējumā pret Jūtas “Jazz” nespēlēja slimības dēļ.

Pirmo puslaiku Vašingtonas “Wizards” noslēdza ar sešu punktu pārsvaru (66:60). Pirmajās 24 minūtēs burvji realizēja 58.7% savu metienu (27/46). Rezultatīvākais bija Bredlijs Bīls, kuram 16 gūtie punkti.

Jūtas “Jazz” sekmīgāk aizvadīja trešo ceturtdaļu, kuru uzvarēja ar 33:24. Jāatzīmē Džordana Klārksona 10 gūtie punkti. Pirms noslēdzošajām 12 minūtēm “Jazz” piederēja trīs punktu pārsvars (93:90).

“Wizards” nespēja atspēlēties spēles beigu nogrieznī. “Jazz” spēlēja veiksmīgāk un vienubrīd tās pārsvars bija pat 16 punkti. 18 tūkstošu skaitītāju klātbūtnē “Jazz” svinēja uzvaru ar 120:112.

“Wizards” basketbolisti kopumā precīzāk realizēja savus metienus (56.1% pret 48.8%). Mača likteni izšķīra tālmetieni. “Jazz” realizēja 16 trejačus, bet Vašingtonai precīzi septiņi tālmetieni.

Bīlam šajā spēlē 30 gūtie punkti, piecas piespēles un piecas atlēkušās bumbas. Kails Kuzma atzīmējās ar 21 punktu un piecām bumbām zem groziem, bet trešais rezultatīvākais bija Daniels Gafords, kuram 13 punkti.

Maliks Bīzlijs ar 25 punktiem un četrām pārtvertajām bumbām bija rezultatīvākais “Jazz” sastāvā. 23 punktus guva un septiņas atlēkušās bumbas izcīnīja Džordans Klārksons, bet Lauri Markanenam 21 gūtais punkts.

“Wizards” pēc uzvaras Fīniksā cietusi 21. zaudējumu šosezon. ar bilanci 12-21 tā ieņem 12. vietu Austrumos. Priekšā esošajai Čikāgas “Bulls” ir 13 uzvaras un 18 zaudējumi.