Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Pret studentiem par atgriešanos uz uzvaras ”takas”

Pret studentiem par atgriešanos uz uzvaras ”takas”
03.12.2019 15:45

Liepājas basketbols

Atslēgvārdi

Ja iepriekšējā nedēļa mūsu vīriešu komandai BK ”Liepāja” bija augstākās raudzes pārbaudījums, kad pretī stājās ”PafBet Latvijas – Igaunijas” līgas TOP-2 komandas – bez zaudējumiem spēlējošās BK ”VEF Rīga” un BK ”Ogre”, tad šajā nedēļā abās mājas spēlēs pretiniekos divas studentu komandas, vispirms4.decembrī Igaunijas slavenākās universitātes komanda ”Tartu Universitāte”, bet svētdien pretiniekos principiālā ”Valmiera Glass VIA”.

Trešdien pulksten 19.30 Liepājas Olimpiskā centra zālē BK ”Liepāja” centīsies atgriezties uz uzvaras takas, jo kā nekā pretiniekos ir šosezon ne visai sekmīgi spēlējošā ”Tartu Universitātes” vienība, kurai līdzšinējās desmit spēlēs iekrātas 4 uzvaras (par vienu vairāk kā mūsu komandai), bet piedzīvoti 6 zaudējumi (par trijiem mazāk kā liepājniekiem), kas 15 komandu konkurencē Igaunijas studentus ierindo 9.vietā. Taisnības labad, jāteic, ka līdz abu komandu pirmajai tikšanās reizei viesiem ir tikai trīs spēles pret TOP4 vienībām (Ogri, VEF, Ventspili un Kalev/Cramo), kas neapšaubāmi ir uzskatāmas par galvenajām šī turnīra favorītēm, bet liepājniekiem jau piecas no sezonas astoņām spēlēm, kas, attiecīgi turnīra tabulā nozīmē arī pieci zaudējumi. Ja mūsējiem ir izcīnītas uzvaras pret ”Valgu – Valku”, ”Pērnavas Ostu” un ”Tallinas Kalev/TLU”, tad ”Tartu Universitātes” četri vinniņi ir pār ”Valgu – Valku”, ”Tall Tech”, ”Avis Utilitas Rapla” un ”Valmiera Glass VIA”. Ir arī kāds bēdīgs vienojošs apstāklis abām komandām, proti, cita studentu komanda ”Latvijas Universitāte” abas līdzšinējās sezonas uzvaras ir izcīnījusi tieši pret BK ”Liepāja” un ”Tartu Universitāti”. Tā kā 4.decembra spēle būs pirmā tikšanās reize starp komandām, tad par savstarpējo bilanci varam ņemt pagājušo sezonu, kur uzvaras tika dalītas uz pusēm, liepājniekiem esot pārākiem savā laukumā ar 89:78, bet izbraukumā pārāki bija Igaunijas studenti ar 86:68.

Tartu komandas viens no līderiem (lietuvietis Martinas Mažeika) ir pārgājis uz Tallinas komandu, bet šobrīd saspēlesvadītāja grožus ir uzņēmies pieredzējušais Igaunijas spēlētājs Tanels Soks (12 punkti, 6 rezultatīvas piespēles vidēji 3 spēlēs), groza apakšā saimnieko lietuviešu centrs AdomasDrungilas (16,3 punkti, 9,8 atlēkušās bumbas vidēji 8 spēlēs), bet uzbrukuma līderis šobrīd ir igauņu basketbolists KregorsHermets (17,4 punkti, 5,4 AB vidēji 8 spēlēs).

Mūsu komandā gaidāma savainoto spēlētāju atgriešanās cīņā par uzvaru! Spēlē par ceturto uzvaru sezonā par noskaņojumu rūpēsies Liepājas Teātra aktieris  Kaspars Kārkliņš, ar deju priekšnesumiem uzstāsies deju grupa ”Pulss”, nemainīgi muzikālo noformējumu sarūpēs pūtēju kopa ”Jautrie sienāži”, skatītājiem tiks piedāvātas dažādi našķi un gardumi ”Lotte” bufetē, būs ”Liepājas basketbols” atribūtikas tirdzniecība, mazo draugu stūrītis, ”BlueShock” izklaides vieta un dažādi skatītāju konkursi!

Tiekamies Liepājas Olimpiskajā Centrā un baudīsim basketbolu kopā! Atbalsti Sa-Vējos!

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)