Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Saldus” sarauj gabalos liepājniekus

13.10.2019 19:33

“Ramirent” LBL 2. divīzijas čempionātā otro uzvaru guva BK “Saldus/Sporta skola”, izbraukuma spēlē ar rezultātu 101:64 sakaujot liepājniekus. Pēc pērnajā sezonā gūtās ceļgala traumas, šosezon produktīvi laukumā atgriezies saldenieku līderis Dāvis Gūtmanis.

Pret nepārprotamajiem spēles favorītiem “Liepāja/LSSS” pretestību spēja izrādīt spēles pirmās sešas minūtes. “Saldus” jaunpienācējam gūstot divus punktus ar āķa metienu, viesi vairs neatskatījās un strauji devās pretī uzvarai. Īsā brīdī saldenieku pārsvars pieauga līdz desmit punktiem, bet otrā ceturkšņa beigās rezultāts bija jau 43:27 par labu viesiem. Otrajā puslaikā liepājniekiem izdevās pietuvoties līdz 11 punktu atstatumam, bet Dāvis Gūtmanis un Roberts Šmīdriņš divatā sarāva gabalos mājinieku aizsardzību, strauji dubultojos saldenieku pārsvaru. Mača izskaņai vienīgā intriga palika par “Saldus” iespējām sasniegt simts punktu robežu. Spēles pēdējā minūtē Roberts Pučka raidīja grozā trīs punktu metienu, dodot saldeniekiem kāroto trīs ciparu skaitli. Beigu rezultāts 101:64 liecināja par “Saldus” otro uzvaru sezonā.

Pirmajā sezonas spēlē 33 punktus guvušais Dāvis Gūtmanis pret liepājniekiem bija nedaudz pieticīgāks, iekrājot 26 punktus. Ar pedējo metienu Roberts Pučka kļuva par otru rezultatīvāko spēlētāju ar 17 punktiem, bet ar 16 un 15 attiecīgi sekoja Ritvars Kauliņš un Roberts Šmīdriņš. Liepājniekiem pa 12 punktiem guva Roberts Ķuze un Kristofers Pūlītis.