Sezonas ievadā “Lauvas 2” kapitulē “RSU” vienībai

08.10.2012 09:46

Piektdien, 5. oktobrī, ar zaudējumu Latvijas Basketbola līgas 2. divīziju uzsāka ”Liepājas lauvas 2” basketbolisti, kas savās mājās Liepājas Olimpiskajā centrā ar rezultātu 67:87 atzina ”Rīgas Stradiņa Universitātes” komandas pārākumu, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Sezonas pirmajā spēlē jaunajiem liepājniekiem pretim stājās iepriekšējā gada 5. vietas īpašnieki ”Rīgas Stradiņa Universitātes” basketbolisti. Spēles sākumu abas komandas aizvadīja ļoti līdzīgi, par ko liecina pirmā ceturtdaļa, kura noslēdzās ar draudzīgu neizšķirtu – 20:20.

Spēles otrajā ceturtdaļā pamazām vadību mačā sāka pārņemt viesi, kuri pirmo puslaiku noslēdza ar deviņu punktu pārsvaru, taču nekas nemainījās arī pēc atpūtas un ”RSU” komanda turpināja atrauties. Pirms pēdējās ceturtdaļas studentu pārsvars pār liepājniekiem bija 13 punkti, kas pēdējo 10 minūšu laikā vēl pieauga par septiņiem punktiem. Galarezultātā ”RSU” uzvara un ”Lauvas 2” zaudējums sezonas pirmajā spēlē ar 67:87.

Uzvarētājiem labākais bija Rihards Ginters, kurš guva 16 punktus, realizējot četrus tālmetienus. Liepājas komandas rindās labākais punktu guvējs bija Roberts Krūmiņš, kurš izcēlās ar 21 gūtajiem punktiem, bet ar 17 punktiem izcēlās Roberts Krastiņš.

Arī nākošo spēli ”Liepājas lauvas 2” basketbolisti aizvadīs savās mājās, kad 13. oktobrī Liepājā viesosies ”Valmiera BSS” basketbolisti, kuri pirmajā mačā ļoti smagi atzina ”Jelgavas 2” komandas pārākumu. Mača sākums sestdien pulksten 17:15.