Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Sezonu Baltijas basketbola līgā “Liepāja”/LSSS iesāk ar graujošu zaudējumu

Latvijas titulētākā sieviešu basketbola komanda sestdien “Douglas” Baltijas basketbola līgas šīs sezonas pirmajā duelī izcīnīja graujošu uzvaru pret “Liepājas”/LSSS komandu.

03.10.2020 18:46

“TTT Rīga” viesos ar 101:46 (24:10, 17:18, 34:11, 26:7) uzvarēja “Liepāju”/LSSS.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākā ar 19 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām bija Kitija Laksa, kura šajā duelī grozā iemeta piecus no astoņiem tālmetieniem. Vēl 13 punktus pievienoja Binta Drameha, Džesika Tomasa, kurai arī piecas rezultatīvas piespēles un Karlīne Pilābere, kura iekrāja arī 12 bumbas zem groziem.

Liepājas vienībā Ketija Vihmane bija rezultatīvākā ar 15 punktiem.

Rīdzinieces pēc Laksas tālmetiena ātri vien izvirzījās vadībā ar 5:0. Laksa pēc nedaudz vairāk nekā divām nospēlētām minūtēm jau bija realizējusi trīs tālmetienus (11:6), bet Karlīnes Pilāberes “trejacis” panāca 18:8. Latvijas čempiones pēc ātri iekrātā pārsvara laukumā sūtīja rezervistes, bet liepājniece tāpat neprata uzlauzt viešņu aizsardzību un piekāpās ar 10:24.

Otrajā ceturtdaļā Kurzemes komandai spēles gaitu izdevās nedaudz izlīdzināt, taču nākamajā spēles nogrieznī pirmos punktus izdevās gūt vien pēc četrām nospēlētām minūtēm, kad rīdzinieces jau bija izvirzījušās vadībā ar 56:31. Četras minūtes līdz ceturtdaļas beigām Meganas Hafas divpunktu metiens jau deva 38 punktu pārsvaru (69:31), bet pēc 30 nospēlētām minūtēm “Liepāja”/LSSS zaudēja ar 39:75.

Noslēdzošajā ceturtdaļā liepājnieces pretinieču grozu tikpat kā neiekaroja un piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu.