Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Šiliņam 11 punkti “Gottingen” pagarinājumā zaudētā FIBA Eiropas kausa spēlē

Latvijas basketbolists Kārlis Šiliņš trešdien Getingenē guva 11 punktus Vācijas kluba “Gottingen” zaudējumā pagarinājumā FIBA Eiropas kausa otrā grupu turnīra spēlē.

Kārlis Šiliņš. (Foto: FIBA)
11.01.2024 01:15

Getingenes vienība K grupas spēlē ar 81:87 (17:15, 23:16, 17:24, 19:21, 5:11) zaudēja Portugāles “Porto”.

Šiliņš 33 minūtēs un 13 sekundēs laukumā realizēja trīs no pieciem divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem un divus no pieciem soda metieniem, kā arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja, sakrāja četras piezīmes, trīs kļūdas, vienu pārķertu bumbu, divus bloķētus metienus, kā arī +/- rādītāju -11 un efektivitātes koeficientu 14.

Mājinieku rindās 22 punktus guva Grants Anticevičs, bet viesiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Entonijs Bārbers, kura kontā arī piecas rezultatīvas piespēles.

K grupā pēc pirmā riņķa spēlēm trīs uzvaras ir Spānijas “Bilbao”, divas – “Porto”, viena uzvara – “Gottingen”, bet trīs zaudējumi – Botevgradas “Balkan” no Bulgārijas.

Pēc pirmā posma grupu turnīra pirmo divu vietu ieguvēji iekļuva otrajā posmā, kurā 16 komandas tiks sadalītas četrās grupās. Pirmo divu vietu ieguvējas iekļūs ceturtdaļfinālā.

FIBA Eiropas kauss Vecajā kontinentā ir rangā ceturtais turnīrs.