Sestdiena, 20. aprīlis Mirta, Ziedīte

Šiliņam 21 punkts “Liepājas” pirmajā pārbaudes spēlē

Pirmo pārbaudes spēli, gatavojoties jaunajai “Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgas sezonai, aizvadījuši “Liepājas” basketbolisti, kuri ar rezultātu 79:62 bija pārāki pār Lietuvas Nacionālās līgas komandu Klaipēdas “Neptūnas-Akvaservis”.

02.09.2022 22:30

Artūra Visocka-Rubeņa trenētā “Liepāja” pārsvaru pār lietuviešiem ieguva jau spēles pirmajā ceturtdaļā, to noslēdzot ar rezultātu 20:14. Kurzemnieki turējās priekšā dienvidu kaimiņiem arī otrajā desmitminūtē, pēc puslaika būdami vadībā ar 39:32.

Lietuviešiem neizdevās mainīt spēles ritējumu arī otrajā puslaikā, pirms noslēdzošajām desmit minūtēm liepājniekiem esot priekšā ar 12 punktu pārsvaru. Visocka-Rubeņa padotie droši arī pēdējā ceturksnī turpināja vadīt spēli un beigu signālu sagaidīja ar sev pozitīvu iznākumu 79:62.

“Liepājas” rindās rezultatīvākais bija centra spēlētājs Kārlis Šiliņš, kurš sakrāja 21 punktu, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un izprovocēja sešus pretinieku pārkāpumus.

Ričards Vanags un “Liepājas” kapteiņa funkcijas pildošais Kārlis Žunda katrs guva pa attiecīgi 15 un 14 punktiem.

Starp komandas līdz šim neizziņotajiem spēlētājiem šajā mačā piedalījās pērn “Ogri” pārstāvējušais Ojārs Bērziņš, kurš guva sešus punktus un izdarīja četras rezultatīvas piespēles.

No Ventspils uz Liepāju pārgājušais trenera dēls Adrians Visockis-Rubenis savā pirmajā spēlē vēju pilsētas komandā guva trīs punktus, bet līdz šim Dublinā augušais Fransuā Nkojs-Eale pierakstījās ar diviem gūtiem punktiem.

“Liepāja” – “Neptūnas-Akvaservis” 79:62

(20:14, 19:18, 24:19, 16:11)

Liepāja: Šiliņš 21 (6 atl.b.), Vanags 15 (6 atl.b.), Žunda 14, Bērziņš 6, Birkāns 4, Vītols 4 (5 rez.p.), Meinarts 4, Soldatenoks 4, Visockis-Rubenis 3, Cālītis 2, Nkojs-Eale 2, Vuciņš.