Spēle Rīgā neizdevās

13.04.2008 20:56

0

Svētdien Latvijas Sieviešu Basketbola līgas bronzas sēriju neveiksmīgi sāka SK “Liepājas metalurgs”, kas izbraukumā cieta smagu zaudējumu cīņā ar komandas “Avantis/Turība” basketbolistēm – 51:78 (9:30, 12:18, 13:16, 17:14). Liepājnieču trenere Līvija Alpe-Lūka pastāstīja, ka pašā mača sākumā mūsu meitenēm esot bijusi katastrofāla metienu precizitāte,

turklāt Pētera Višņēvica trenētās meitenes metušas ar izcilu precizitāti, iespējams, daļa vainas slēpās mūsējo spēlē aizsardzībā, tomēr jebkurā gadījumā rīdzinieces ar apskaužamu precizitāti prata trāpīt teju vai no visām pozīcijām. Ja pirmajā puslaikā izdodas gūt tikai 21 punktu, bet pretiniecēm vairāk nekā divtik, tad likumsakarīgi turpmākā cīņa kļūst par formalitāti, tiesa, nevarētu teikt, ka abas komandas mača otrajā puslaikā vienkārši gaidīja tiesnešu beigu svilpi, jo ar pilnu sparu turpināja cīnīties gan metalurģes, gan rīdzinieces. Kaut arī spēles gaita izlīdzinājās, mūsu meitenes gan īsti pietuvoties rezultātā nespēja, un galarezultātā visai smags zaudējums. Rezultatīvākā mūsu komandas rindās bija Viktorija Nazarova ar 17 punktiem, bet 14 punktus sameta Sabīne Niedola.

Jāatzīmē, ka arī šajā spēlē sevi ne no labākās puses parādīja komandas “Avantis/Turība” treneris Pēteris Višņēvics, kurš cīņas gaitā atļāvās tiesnešus nosaukt arī par cūkām. Vēl jāmin, ka vienā no mača epizodēm plaukstas locītavu savainoja Laura Pelše un pagaidām nav zināms, vai viņa piedalīsies abu komandu nākamajā spēlē, kas sporta zālē “Celtnieks” norisināsies trešdien pulksten 17.30.