Trešdiena, 22. janvāris Austris

Štālbergs: “Izlase tikusi pie ļoti laba trenera”

Štālbergs: “Izlase tikusi pie ļoti laba trenera”
Foto: basket.lv
01.08.2019 12:31

sportacentrs.com

“Esmu ļoti priecīgs, ka esam atraduši ļoti labu treneri, ar ko dosimies uz priekšu un mēģināsim sasniegt jaunas virsotnes,” pēc Roberta Štelmahera iecelšanas galvenā trenera amatā Sportacentrs.com sacīja Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs.

“Trenera izvēles process bija ilgs un sarežģīts, tika uzrunāta virkne kandidātu. Ņemot vērā, ka viens no sākotnējiem kandidātiem beigās tomēr nevarēja savienot darbu izlasē ar darbu klubā, tika izvirzīts vēl viens gala kandidāts. Valdei vajadzēja nedēļu, lai iepazītos ar ārzemju speciālistu, šodien tika izrunātas vēl pēdējās lietas, pēc kā valde pieņēma lēmumu galvenā trenera amatā iecelt Robertu Štelmaheru,” trenera izvēles procesu rezumēja Štālbergs.

“Esmu ļoti priecīgs, ka esam atraduši ļoti labu treneri, ar ko dosimies uz priekšu un mēģināsim sasniegt jaunas virsotnes,” Štelmahera izvēli komentēja ģenerālmenedžeris. “Nākamās nedēļas sākumā paredzēti pāris treniņi jaunā trenera vadībā, klāt esot arī mūsu Eirolīgas spēlētājiem. Būs arī preses konference, kurā Štelmahers tiks stādīts priekšā kā jaunais valstsvienības galvenais treneris.”

Sākotnēji kā pēdējie divi kandidāti bija paredzēti Roberts Štelmahers un itālietis Andrea Trinkjēri, taču otrais nevienojās ar savu darba vietu Belgradas “Partizan” par iespēju apvienot darbus.

Pirmais lielais pārbaudījums Štelmaheram izlases galvenā trenera amatā būs 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs, kas sāksies nākošā gada februāra beigās. Latvijas vīri iekļauti H grupā kopā ar Grieķiju, Bosniju un Hercegovinu, kā arī Bulgāriju. Eiropas čempionātā spēlēs katras grupas trīs labākās izlases.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)