Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Trīs izbraukumi – trīs uzvaras

06.11.2011 17:33

Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā piecu dienu laikā trīs izbraukuma mačus aizvadījusi komanda “Liepājas lauvas 2”, kas nu jau sakrājusi astoņas nezaudētas spēles pēc kārtas, pieveicot arī vienības “Līvāni”, “Gulbenes buki” un “DSN”.

Izbraukumā Latvijas platajā galā mūsu basketbolisti saviem oponentiem ļāva gūt visai solīdu punktu daudzumu, apliecinot, ka aizsardzība šim komandas modelim nav spēcīgākā puse, toties uzbrukums gan. Abos mačos izdevās pārsniegt 100 punktu robežu. Iespaidīgs bija arī kļūdu daudzums. Pirmajā cīņā mūsējiem tādu bija 18, bet otrajā – 22. Spēlē ar komandu “Līvāni” pirmo ievērojamo atrāvienu liepājnieki veica otrajā ceturtdaļā, kad ieguva 13 punktu handikapu, bet pēdējās 10 minūtēs pretinieku grozā salādēja 37 punktus, uzvarot ar 108:76 (23:22, 27:15, 21:21, 37:18). Nākamās dienas mača scenārijs daudz neatšķīrās, bet šoreiz tieši otrajā puslaikā lauvām izdevās salauzt pretinieku un uzvarēt ar 106:80 (23:21, 25:26, 32:17, 26:16). Roberts Stumbris abās spēlēs bija rezultatīvākais ar attiecīgi 20 un 22 punktiem.

Trešdienas spēle ar “Daugavas Sporta nama” basketbolistiem bija visnopietnākā, jo arī mājinieki četrās aizvadītajās spēlēs nebija zaudējuši. Mačs arī izvērtās atbilstošs šādai turnīra situācijai. Rīdziniekiem spēli vilka būtībā divi spēlētāji, no kuriem Klāvs Strazdiņš vienatnē guva 33 punktus, bet mūsu komandas sastāvā punkti sadalījās vienlīdzīgāk. Līdzvērtīgi mačs ritēja līdz 28 minūtei, kad astoņu punktu izrāvienu veica liepājnieki un stabili aizvadītā pēdējā ceturtdaļa vēl vairāk ļāva nostiprināt pārsvaru – 81:66 (21:21, 14:11, 17:11, 29:23). Robertam Krastiņam spēlē 19 punktu, bet Robertam Freimanim – 18.

9. novembrī “Liepājas lauvas 2” pulksten 17 uzņems komandu “Cēsis”.