TTT otrajā puslaikā atgūst precizitāti un pieveic Liepāju

Trešdien, 11. martā, “Douglas” Latvijas sieviešu basketbola līgā notiek divas spēles. “TTT Rīga” pēc pieticīga pirmā puslaika turpinājumā pārliecinoši uzvarēja “Liepāja/LSSS” – 76:45. “Kolibri/LU” plkst. 19:30 Olimpiskajā sporta centrā tiksies ar BJBS “Rīga” junioru otro vienību.

11.03.2021 21:19

Pirmajā puslaikā abas komandas uzbruka ar pieticīgu precizitāti. Liepājnieces pirmos punktus guva tikai devītajā minūtē, kad TTT pārsvars bija sasniedzis divciparu atzīmi – 13:0. Turpinājumā viešņas iespēlējās uzbrukumā, kamēr rīdzinieces līdz puslaika pārtraukumam tā arī neatrada savu ritmu uzbrukumā. Liepājai gan nebija daudz izredžu panākt labvēlīgu rezultātu. Pirmkārt, neveiksmīgu spēli aizvadīja saspēles vadītāja Santa Baltkojiene. Otrkārt, Rīgas komandai bija labāka bumbas kustība un mazāks kļūdu skaits. Puslaikā plus desmit – 31:21.

TTT spēja paātrināt spēli un izspēlēt bumbu līdz brīviem metieniem. Otrajā puslaikā rīdzinieču precizitāte jau atgriezās ierastajā līmenī, kamēr Liepājai turējās ap 30%. Zaudējot ātrumā un metienu realizācijā, viešņām nebija cerību uz labvēlīgu rezultātu, kamēr mājinieču pārsvars lēnām auga. Ieva Pulvere realizēja vairākus tālmetienus, arī partneres sekmīgi uzbruka perimetrā un cīņas noslēgumā pārsvars sasniedza 30 punktu atzīmi.