Uzvaru izcīna arī “Liepājas Lauvas 2”

16.03.2014 23:07

Pēc “Liepāja/Triobet” uzvaras pār “Turības” komandu, laukumā Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) šīs sezonas pēdējā spēlē devās “Liepājas Lauvas 2”, kas grupā, kas cīnās par 11.-19. vietu, apspēlēja Limbažu komandu ar rezultātu 86:74.

Iepriekšējā abu komandu tikšanās reizē pirms nedēļas Limbažos uzvaru svinēja laukuma saimnieki (74:67), kuri atrodas augstāk arī turnīra tabulā. Liepājnieki to nedomāja respektēt un atdeva visus spēkus, lai izcīnītu uzvaru savā laukumā un sezonu noslēgtu uz labas nots.

Līdz pirmās ceturtdaļas vidum komandas cīnījās līdzīgi, kad četru punktu pārsvaru ieguva mājinieki. Drīz vien pēc tam sekoja 10:0 izrāviens “Limbažu” izpildījumā, rezultātam kļūstot 22:17. Otrās ceturtdaļas ievadā jau 13:0 izrāvienu veica “Liepājas Lauvas 2”. Laukuma saimnieki noturējās vadībā atlikušo pirmo puslaiku, atpūtā dodoties pie labvēlīga rezultāta 45:41.

Trešo ceturtdaļu apņēmīgi iesāka viesi, līdz ceturtdaļas vidum spējot pārņemt vadību savās rokās (55:51). Tas gan izrādījās uz neilgu laiku. Liepājnieki sekmīgāk aizvadīja ceturtdaļas otro pusi, atgūstot vadību pirms pēdējām 10 minūtēm – 67:63. Intriga spēlē bija līdz spēles 38. minūtei, kad izšķirošo 9:0 izrāvienu veica “Liepājas Lauvas 2”, spēli ar triecienu grozā no augšas noslēdzot Robertam Krūmiņam – 86:74.

Pēc mača ar “Turību” “Liepāja/Triobet” rindās Krūmiņš savā otrajā spēlē LBL2 spēlē šosezon guva 42 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. Vēl “Liepājas Lauvu” labā 21 punktu guva Roberts Krastiņš. “Limbažu” labā 22 punktus guva un 10 atlēkušās bumbas izcīnīja Kaspars Veide, bet 20 punkti un septiņas bumbas zem groziem Pētera Penkas kontā.

“Liepājas Lauvas 2” – “Limbaži” 86:74 (17:22, 28:19, 22:22, 19:11)
“Liepājas Lauvas 2”: Krūmiņš 42 (11 ab), Krastiņš 21, Rodovičs 9 (6 ab), Dejus 6, Silnieks 4, Kabiņeckis 4, Košeļevs, Nārķis.
“Limbaži”: Veide 22 (10 ab), Penka 20 (7 ab), Veinbergs 13, Kopeika 7 (6 ab), Ozols 5, Hrapāns 3, Kociņš 2, Rudzītis 2.