Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

“Vega 1/Liepāja” basketbolistes izcīna pārliecinošu uzvaru

22.10.2016 14:53

Sestdien, 22. oktobrī, Latvijas-Igaunijas līgā “Vega 1/Liepāja” izbraukumā desmito reizi pēc kārtas uzvarēja Tartu Universitāti.

Liepājnieces uzvarēja desmitajā savstarpējā spēlē pēc kārtas. Iepriekšējos divos izbraukumos gūti panākumi ar 9 un 14 punktu pārsvaru, tādēļ nenovērtēt igaunietes nedrīkstēja. Pagājušajā sezonā Tartu studentes izcīnīja 45% uzvaru (9-11), turklāt divreiz pēc kārtas pieveica Rīgas Stradiņa Universitāti.

Armanda Misus komanda spēlei noskaņojās nopietni. Pēc salīdzinoši lēna starta liepājnieces iejutās spēlē un puslaikā panāca 23 punktu pārsvaru – 30:53. Komanda pārliecinoši kontrolēja cīņu par atlēkušajām bumbām (16-31, uzbrukumā 4-17), nedodot pretiniecēm atkārtotas iespējas. Līdz pārtraukumam liepājnieces no spēles izdarīja par 26 (!) metieniem vairāk (8/23 pret 22/49).

Otrajā puslaikā darbs tika padarīts līdz galam. ”Vega 1/Liepāja” kapteine Kristīne Silarāja izcēlās ar 26 punktiem, deviņām izcīnītām bumbām zem groziem un sešām rezultatīvām piespēlēm, tātad līdz ”triple-double” pietrūka viena bumba un četras piespēles. Teicams sniegums Ilzei Jākobsonei – 13 piespēles, deviņi punkti, septiņas atlēkušās un četras pārķertas bumbas.

Tartu University/Kalev – Vega 1/Liepāja 63:97 (15:18, 15:35, 16:21, 17:23).

Tartu: Laurimā 14, Vasiļjeva 9, Vaino 8, Asi 7, Sāra 6, Reinvalda 5, Lannajerva 5, Kals 5, Parka 4, Vals.

Liepāja: Silarāja (2p 9/14, 3p 1/4, 1p 5/7; 9ab, 6rp, 5pb, 6ip), Vītola 16 (12ab), Audere 15, Ķergalve 11, Grava 10 (8ab), Jākobsone 9 (7ab, 13rp, 4pb, 4ip), Petermane 4 (5pp), Lībeka 3, Narubina 3, Meilus.