Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

“Vega 1″/”Liepāja” basketbolistes padodas “TTT Rīga”

18.10.2014 19:57

LETA/ sportacentrs.lv

Latvijas un Igaunijas apvienotajā sieviešu basketbola čempionātā sestdien “TTT Rīga” savā laukumā ar 101:45 (34:8, 17:6, 21:17, 29:14) sagrāva “Vega 1″/”Liepāja” vienību.

Rīdzinieču sastāvā 25 punktus iemeta Baiba Eglīte, bet ar 18 izcēlās Rūta Veidere. Tikmēr liepājnieču rindās 19 punkti baltkrievietei Marinai Ivaščankai.

Aigara Neripa un Jāņa Nešpora komanda uzvaras pamatus ielika pirmajā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar 26 punktu pārsvaru – 34:8. Turpinājumā cīņā kļuva līdzīgāka, taču rezultāts turpināja augt rīdzinieču labā. Puslaika atpūtā komandas devās pie rezultāta 51:14.

Trešajā ceturtdaļā liepājnieces saņēmās un guva par trīs punktiem vairāk nekā pirmajā puslaikā, taču summā atrāviens pieauga līdz 41 punktam – 72:21. Galotnē TTT sasniedza 100 gūto punktu robežu. Pusminūti pirms pamatlaika beigām simto punktu ar soda metienu guva Ieva Krastiņa.