Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

“Vega 1″/”Liepāja” basketbolistes zaudē ceturtajā Baltijas līgas spēlē pēc kārtas

02.02.2016 17:55

Latvijas vienība “Vega 1″/”Liepāja” otrdien piedzīvoja zaudējumu ceturtajā Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) spēlē pēc kārtas, ar 74:85 (20:20, 24:29, 10:20, 20:16) savā laukumā piekāpjoties Lietuvas čempionāta līdervienībai Marijampoles “Sūduva”.

Uzvarētājām pārliecinoši rezultatīvākā ar 24 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Kristīna Petermane, 16 punktus iemeta Ieva Vītola, bet ar 15 punktiem piebalsoja Ilze Jākobsone.

Savukārt Lietuvas vicečempionēm ar 22 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām palīdzēja Laura Svarīte.

Kaut pirmos deviņus punktus mačā guva viešņas, līdz pirmās ceturtdaļas beigām liepājnieces panāca izlīdzinājumu 20:20. Daļu otrās ceturtdaļas vadībā jau bija “Vega 1″/”Liepāja”, tomēr pēc puslaika viņas rezultatīvā cīņā zaudēja ar 44:49.

Ja pirmajā puslaikā mājinieces realizēja tālmetienus, otrā puslaika ievadā vairāki raidījumi pēc kārtas lidoja grozam garām. Trešās ceturtdaļas sākumā pēc Petermanes metieniem liepājnieces pietuvojās līdz 48:51, tomēr turpinājumā “Sūduva” ieguva lielu pārsvaru. Pirms pēdējām desmit minūtēm “Vega 1″/”Liepāja” jau zaudēja ar 54:69 un noslēdzošajā ceturtdaļā vairs nespēja iesaistīties cīņā par uzvaru.

Šī “Vega 1″/”Liepāja” komandai BSBL turnīrā bija ceturtā neveiksme pēc kārtas.

“Vega 1″/”Liepāja” ar divām uzvarām astoņos mačos ieņem piekto vietu A grupā, bet pirmo posmu liepājnieces noslēgs nākamajā nedēļā, kad divreiz savā laukumā uzņems Ukrainas komandu Odesas “Interchim-SDUSSHOR-2”, ko divu uzvaru gadījumā apsteigs kopvērtējumā.

Tikmēr “Sūduva” pirmo posmu noslēgusi ar desmit uzvarām desmit spēlēs.