Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

“Vega 1″/”Liepāja” uzvar “TTT Rīga-Juniores”

19.01.2016 20:05

Panākumu apvienotā sieviešu basketbola čempionāta otrā posma spēcīgāko komandu grupas mačā otrdien guva “Vega 1″/”Liepāja” komanda, kas divu Latvijas vienību mačā viesos ar 62:59 (29:13, 10:16, 9:10, 14:20) apspēlēja “TTT Rīga-Juniores”.

Jau pēc pirmās ceturtdaļas Liepājas komandai bija 16 punktu pārsvars, kas otrās ceturtdaļas pirmajā pusē tika palielināts līdz 20 punktiem (35:15). Turpinājumā “TTT Rīga-Juniores” sāka atspēlēšanos, un pēc puslaika Liepājas komanda bija priekšā vairs tikai ar 39:29.

Otrajā puslaikā spēle ritēja bez lieliem izrāvieniem. Ilgstoši “Vega 1″/”Liepāja” pārsvars saglabājās 6-10 punktu robežās, bet septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts bija vairs tikai 50:47. Kaut turpinājumā reizi tika sasniegts arī deviņu punktu pārsvars, pēdējā minūtē mājinieces atkal pietuvojās līdz trim punktiem, tomēr vismaz neizšķirtu panākt viņām tā arī neizdevās.

Rezultatīvākā uzvarētājām ar 26 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un deviņām pārtvertām piespēlēm bija Kristīne Silarāja, bet ar 14 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm izcēlās Ilze Jākobsone.

Tikmēr “TTT Rīga-Juniores” rindā ar 28 punktiem sevi apliecināja talantīgā Digna Strautmane.

Turpmākās nedēļas laikā “Vega 1″/”Liepāja” komandai gaidāms ļoti saspringts spēļu grafiks, jo līdz pirmdienai tā aizvadīs trīs spēles Baltijas Sieviešu basketbola līgā (BSBL).