Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

“Vega 1″/”Liepāja” uzveic RSU/”Merks”

20.11.2015 11:31

“Vega 1″/”Liepāja” basketbolistes ceturtdien Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta mačā izbraukumā ar 71:46 (22:14, 21:11, 14:14, 14:7) uzveica RSU/”Merks” vienību.

Liepājnieču rindās ar 28 punktiem un septiņām bumbām zem groziem izcēlās Ieva Vītola, kamēr 17 punkti Kristīnes Silarājas rēķinā. Tikmēr ar 11 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Ilze Jākobsone.

Savukārt RSU/”Merks” labā 12 punktus guva Paula Langina.

Spēles sākumā cīņa aizritēja līdzvērtīgi, bet pirmās ceturtdaļas nogalē jau viešņas pamazām attālinājās no savām pretiniecēm, mača pirmo nogriezni noslēdzot ar astoņu punktu pārsvaru (22:14). Otrajā spēles ceturksnī “Vega 1″/”Liepāja” basketbolistes vēl vairāk palielināja savu pārsvaru un puslaiku noslēdza ar 18 punktu handikapu (43:25).

Trešo spēles ceturtdaļu komandas nospēlēja neizšķirti, bet ceturtajā nogrieznī pārākas atkal bija Liepājas basketbolistes, kuras izcīnīja uzvaru ar 71:46.

Čempionātā pašlaik bez zaudējumiem cīnās vienīgi Latvijas komanda “TTT Rīga”, kas guvusi piecas uzvaras piecās spēlēs, bet tai ar pieciem panākumiem sešos mačos seko Tallinas 1182 un “Vega 1″/”Liepāja” vienības, bet ceturtajā vietā ar četrām uzvarām sešās spēlēs atrodas “TTT Rīga – Juniores”.

Piektajā vietā ar trim uzvarām piecos mačos ir “Tallinas Universitāte”, kurām ar četrām uzvarām astoņās spēlēs seko RSU/”Merks”. Trīs uzvaras septiņās cīņās ir “Latvijas Universitātes” basketbolistēm, bet pie vienas uzvaras sešās spēlēs tikusi Latvijas U-16 izlase.