Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

“Ventspils” pieveic “Lauvas” un sērijā panāk 1-1 (video)

22.04.2012 16:55

Zaudējuši pirmo Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas maču, ”Ventspils” basketbolisti šodien Liepājā pārliecinoši apspēlēja ”Liepājas Lauvas” (94:70), sērijā panākot neizšķirtu – 1-1.

Cienīgu pretestību viesiem ”Liepājas Lauvas” izrādīja vien spēles pirmajā puslaikā. Pirmās 20 spēles minūtes rezultāts auga līdzīgi. Pirmās desmit spēles liepājnieki noslēdza ar divu punktu pārsvaru (21:19) un arī otrajā ceturtdaļā viesus nekur tālāk nelaida, turoties līdzās un puslaiku noslēdzot ar viena punkta deficītu – 38:39.

Otro puslaiku ”Ventspils” sāka pavisam citā noskaņojumā un veica 13:0 izrāvietu, panākot jau krietni drošu pārsvaru – 52:38. Arī ceturtdaļas turpinājumā ”Ventspils” pārsvars tikai pieauga un trešās desmit spēles minūtes viesi noslēdza ar 22 punktu handikapu – 73:51. Noslēdzošajās desmit spēles minūtē pārsteigumi, salīdzinājumā ar pirmo maču nenotika, un ”Ventspils” svinēja pārliecinošu uzvaru – 94:70. Sērijā rezultāts nu kļuvis neizšķirts – 1-1.

Uzvarētāju rindās 25 punktus guva Džamars Jangs, 20 pievienoja Artūrs Bērziņš. Liepājnieku rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Jānis Timma.

Sērijas trešā spēle jau 25. aprīlī risināsies Ventspilī.