“BioSil” Baltijas sieviešu basketbola līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē SBK “Liepāja/LSSS” izbraukumā ar 53:67 (11:17, 14:15, 18:17, 10:18) piekāpās Klaipēdas “Neptunas-Amberton”. Divu spēļu summā pārākas ar 149:113 bija lietuvietes, kuras cīnīsies “Četru finālā”.

22.03.2024 20:10

SBK “Liepāja/LSSS” starta piecnieks: Šmite, Lipe, Koreņika, Ķīvīte, Petrus.

Savā laukumā liepājnieces zaudēja ar 60:82, tādējādi cerības, lai iekļūtu četru labāko komandu pulkā, nebija rožainas.

Līdzšinējās septiņās savstarpējās cīņās mūsējās uzvarējušas tikai vienreiz, un arī šoreiz šo bilanci neizdevās uzlabot.

Lai gan viešņas maču uzsāka brīvi un atraisīti, tomēr uzbrukuma noslēguma fāzē pietrūka precizitātes, tādēļ punkti nenāca viegli.

Arī mājinieces nedaudz bija pazaudējušas tās kvalitātes, ko demonstrēja Liepājā, un pirmā ceturtdaļa risinājās visnotaļ līdzvērtīga gultnē.

Kurzemnieces ražīgi meta uz grozu, bet no 17 raidījumiem mērķi sasniedza vien trīs.

Pēc pirmā pārtraukuma liepājnieces ātri atguva četrus punktus, bet nākamās kombinācijas bija sasteigtas, un ar 10:0 izrāvienu Klaipēdas basketbolistes sasniedza pārsvaru, kas bija lielāks par desmit punktiem.

Mūsējās četras minūtes nesekmīgi centās noslēgt uzbrukumus, kas statistikas ailītē vēstīja, ka trāpīgums ir 18 procentu robežās.

Abas komandas otrās ceturtdaļas gaitā izmantoja plašu spēlētāju loku, bet puslaika izskaņā liepājnieces pārvarēja klusuma periodu un ar 9:1 atbildi pievilka līdz mīnus septiņi.

Pārtraukumā laukuma saimnieces saņēma motivācijas vēstījumu, kuru materializēja ar minūtes laikā gūtiem pieciem punktiem.

Mūsējās gan uzreiz atbildēja ar tiem pašiem argumentiem, un iezīmējās cerība, ka spēle varētu turēt sasprindzinājumā līdz finišam.

Komandas ieslēdza citus ātrumus, punkti auga līdzīgi, un kopumā cīņa uz parketa bija saistoša.

Pēc šāda scenārija vienības turpināja cīnīties arī beidzamajā ceturtdaļā, kur liepājnieces pietuvojās viena precīza tālmetiena attālumā.

Vēl nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām mūsējās pretendēja uz uzvaru vismaz atsevišķi šajā cīņā, tomēr nepamatoti sasteigti tālmetieni un mājinieču īsā laikā gūtie deviņi punkti ievirzīja lauvenes dziļākos mīnusos.

Rezultatīvākā viešņu rindās ar 13 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām bija Sabīne Lipe.

“Liepājai/LSSS” tagad dienas kārtībā ierakstīts LSBL pusfināls, kur mūsējo pretinieces noskaidrosies ceturtdaļfināla “RSU” un “TTT junioru/Rīgas” pāra duelī.