Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Nacionālajā basketbola asociācijā otro uzvaru divu dienu laikā izcīnīja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Bostonas “Celtics”, kas vakar ar 121:107 mājās apspēlēja Bruklinas “Nets”, bet šonakt savā laukumā tika galā arī ar Toronto “Raptors” – 117:94.

12.11.2023 09:14

Vakardienas mačā ticis tikai pie četriem metieniem no spēles un deviņiem punktiem, Kristaps Porziņģis šonakt izcēlās arī uzbrukumā – 27 ar pusi minūtēs 21 punkts (2p. 6/7, 3p. 3/7, 1p. 0/1), septiņas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un trīs kļūdas. Pēdējā ceturtdaļā, kad mača liktenis jau bija izšķirts, Porziņģis nespēlēja.

Bostonas labā divas trešdaļas punktu guva trīs spēlētāji – bez Porziņģa 20 punktu slieksni pārkāpa arī Džeilens Brauns (29) un Džeisons Teitums (27), kuram arī lielisks +/- rādītājs +42. Toronto rezultatīvākajam spēlētājam Paskālam Siakamam 17 punkti un septiņas atlēkušās bumbas.

Bostona krietni labāk meta no spēles (54%-38%), īpaši divpunktu metienus – 32/42, 76% pret 25/54, 46%.

Spēli labāk sāka viesi, kuri pirmajā ceturtdaļā bija priekšā ar sešiem (12:6) un pieciem (24:19) punktiem, bet Bostona ceturtdaļu mijā pārņēma iniciatīvu, panākot 40:26, un to vairs neatdeva līdz pat mača beigām.

Bostonas “Celtics” divās dienās izcīnīja divas uzvaras un ar bilanci 7-2 ieņem otro vietu Austrumu konferencē, bet Toronto “Raptors”, kurai pārtrūka divu panākumu sērija, ar 4-5 ir desmitajā pozīcijā.

“Jūtu, ka joprojām esam tālu no sava maksimālā potenciāla. Joprojām esam tālu. Būs kāpumi un kritumi, būs trīs spēles, kurās izskatīsimies neticami, un trīs spēles, kurās buksēsim un fani pārspīlēs mūsu neveiksmes,” Porziņģis uzskata, ka par spīti labajam sezonas sākumam vietas progresam vēl ir daudz.

Bostonas komanda trīs mājas spēļu sēriju pabeigs naktī uz otrdienu pret Ņujorkas “Knicks” un tad dosies četru maču izbraukumā, tostarp viesojoties arī Toronto.